4.068 ziyaretçi 6 takipçi

Muti Gıda San Paz Ve Tic A Ş

Gıda

Kestel, Bursa

Muti Gıda San Paz Ve Tic A Ş Hakkında

MUTİ GIDA Mutfaklarımızın ve gıda ihtiyaçlarınızın vazgeçilmez markası Muti, sofralarınıza istediğiniz mevsimi taşıyor. Kurulduğu yıl olan 1991 tarihinden bu yana kalitesinden ödün vermeyen ve dondurulmuş gıda sektöründe öncülüğünü sürdüren MUTİ GIDA, farklı tüketici ihtiyaçlarını karşılayan geniş ürün yelpazesine sahip bir firmadır. MUTİ GIDA dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek hizmet ve üretim kalitesine yansıtmış ve bu sayede, gıda sektöründe Türkiye’yi hep ilklerle tanıştırmıştır. Muti Gıda, Dondurulmuş Sebze ve Meyve, Deniz Ürünleri, Unlu Mamüller alanlarındaki üretimini 24.000 m2 Alana kurulu, modern teknolojilerle donatılmış Bursa/Kestel fabrikasında gerçekleştirmektedir. Ayrıca, İstanbul Büyükçekmece’deki 5000 m2 soğuk hava deposu, kalifiye ekibi, lojistik gücü, yaygın dağıtım ağı ve yetkin bayilikleri ile Türkiye’nin dört bir yanına ve uluslararası pazarlama hizmet vermektedir. Muti Gıda, odağına tüketiciyi alarak ve sunduğu kaliteden asla taviz vermeyerek müşterilerinin güvenini kazanmıştır. ISO 22000-2005, BRC, KOSHER ve HELAL kalite belgelerine sahip MUTİ GIDA, insan sağlığına gösterdiği özen , yenilikçi yaklaşımı ve üstün kalitesiyle adını gelecekte de yaşatmak için çalışmalarını sürdürmektedir.

Muti Gıda San Paz Ve Tic A Ş İş İlanları

 • İlan Detayı Hızlı Başvur
  İncelendi 25 Mayıs
  Üretim Elemanı Muti Gıda San Paz Ve Tic A Ş
  Tam zamanlı Bursa - Kestel
 • Muti Gıda San Paz Ve Tic A Ş iş ilanları sayfası ile, aktif ve güncel iş ilanlarına ulaşabilirsin. Muti Gıda San Paz Ve Tic A Ş iş başvurusu için cvbenim.com'daki ilanları takip edebilirsin. Muti Gıda San Paz Ve Tic A Ş iş ilanlarına başvuru sırasında yaşadığın bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsin.

  Firmanın İletişim Bilgileri

 • İletişim bilgilerini görmek için üyelik oluştur.
 • Üyelik Oluştur
 • Daha önce üyelik oluşturduysan giriş yap.
 • Giriş Yap
 • Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, Çerez Politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır. Kapat