6.705 ziyaretçi 3 takipçi

Minerva Elektronik Makine ve Dış Tic Ltd Şti

Elektrik ve Elektronik

Kadıköy, İstanbul Anadolu

Minerva Elektronik Makine ve Dış Tic Ltd Şti

Minerva Elektronik Makine ve Dış Tic Ltd Şti Hakkında

Test ve ölçü aletleri alanındaki 20 yıllık bilgi ve tecrübeyle kurulan firmamız müşterilerine en uygun çözümü en kısa sürede ve en uygun maliyetle sağlamayı hedeflemektedir ve kısa sürede konusunda uzman dünya lideri pek çok üretici firmanın güvenini kazanarak Isothermal Technology Limited (ISOTECH), TIME ELECTRONICS LTD, FLIR SYSTEMS, HT-ITALIA SRL, ET-SYSTEM GMBH, MICROTEST CORPORATION, RFLIGHT COMMUNICATION ve MICSIG INSTRUMENTS gibi firmaların Türkiye distribütörü olmuştur.

ISOTECH LTD: 35 yıllık tecrübesiyle sıcaklık kalibrasyonu konusunda dünya lideri olan firma müşterilerine aşağıdaki alanlarda etkin çözümler sunmaktadır.

Birincil Standartlar: ITS-90 Sabit Noktalar (Optimal ve İnce), Metroloji Banyoları, Standart Platinum Rezistans Termometreler & Thermocouple Problar
Devamını göster ...

Minerva Elektronik Makine ve Dış Tic Ltd Şti İş İlanları

 • İlan Detayı Hızlı Başvur
  İncelendi 03 Şubat
  Satış Mühendisi Minerva Elektronik Makine ve Dış Tic Ltd Şti
  Tam zamanlı İstanbul Anadolu - Kadıköy
 • Minerva Elektronik Makine ve Dış Tic Ltd Şti iş ilanları sayfası ile, aktif ve güncel iş ilanlarına ulaşabilirsin. Minerva Elektronik Makine ve Dış Tic Ltd Şti iş başvurusu için cvbenim.com'daki ilanları takip edebilirsin. Minerva Elektronik Makine ve Dış Tic Ltd Şti iş ilanlarına başvuru sırasında yaşadığın bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsin.

  Firmanın İletişim Bilgileri

 • İletişim bilgilerini görmek için üyelik oluştur.
 • Üyelik Oluştur
 • Daha önce üyelik oluşturduysan giriş yap.
 • Giriş Yap
 • Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, Çerez Politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır. Kapat