Mimarlık İş İlanları

Mimarlık Güncel İş İlanları

Birçok alanda ilanlar yayınlayan Cv Benim’de mimarlar için de ilanlar bulunmaktadır. Mimar pozisyonunda iş arayanlar için adaylardan beklenen eğitim bilgileri, iş tecrübeleri, hakim oldukları çizim programları gibi yetkinlikler ilanlarda belirtilmektedir. Cvbenim.com’daki mimar iş ilanlarına başvuru yapmak ve aradığınız işe bir adım daha yaklaşmak için yapmanız gereken ilk adım Cv Benim’e üye olmaktır. Ardından size uygun gördüğünüz ilanlara başvuru yapmak bir tık uzağınızda olacaktır.

Mimar Kime Denir? Mimar Ne İş Yapar?

Mimar, günümüzde tercih edilen meslek dallarından biridir. Mimar, üç boyutlu düşünme yeteneği ve yaratıcı düşüncesiyle çalışmaktadır. Bu sebeple yeni projeler tasarlamak, çizmek, kontrol etmek, ekip çalışması yapmak mimarın işidir. Projelerin yapımı sırasında kalite standartlarına uygun malzemeler sunmak, çevresel etkilere uygunluğu denetlemek, projeler için ihalelere katılmak ve sunumlar yapmak mimar tarafından gerçekleştirilmektedir.

Cv Video

Mimarlar iş ararken çizim programlarını kullandıkları görüntüleri Cv Videolarına ekleyebilirler. Bu sayede adaylar sahip oldukları yetkinlikleri işverene gösterebilmektedir.

Daha Fazla
Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, Çerez Politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır. Kapat