6.576 ziyaretçi 3 takipçi

Mıknatıs Araştırma ve Geliştirme San.Tic.Ltd.Şti.

Üretim

Şişli, İstanbul Avrupa

Mıknatıs Araştırma ve Geliştirme San.Tic.Ltd.Şti. Hakkında

MIKNATIS Araştırma ve Geliştirme Şirketi; Türkiye Endüstrisinin “Mıknatıs” ihtiyaçlarını karşılamak, istenilen miktar ve ölçülerde mıknatıslar üretmek, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre en uygun manyetik sistemleri yapmak için kurulmuştur. 50 yıl boyunca elde ettiği deneyimlerini, endüstrimizin her alanında çalışan üreticilerimizin karşılaştıkları problemlerini çözmek için kullanmaktadır.

Üretici ve İthalatçı bir firma olarak üretime yaptığımız katkılar gurur kaynağımızdır. Günümüz endüstrisinde hızla gelişen teknolojide, mıknatısın kullanıldığı alanlar hızla artmaktadır

Maden . gıda, hububat, kimya, plastik, seramik, tekstil, kozmetik, bijuteri, eczacılık, besi hayvancılığı, inşaat, toprak sanayi, baharat vb. gibi endüstrilerde yüzlerce çeşit mıknatıs, manyetik ayırıcı ve manyetik tutucular kullanılmaktadır. Çalışılan sektöre göre, kullanılacak sistem ve özellikleri değişiklik göstermektedir. Hangi malzemede, hangi tipte bir manyetik sistem kullanılacağı deneysel çalışmalarla belirlenip, kapasite ve çalışma şartları göz önünde bulundurularak ekipman tasarımı yapılmaktadır.
Devamını göster ...

Mıknatıs Araştırma ve Geliştirme San.Tic.Ltd.Şti. İş İlanları

Mıknatıs Araştırma ve Geliştirme San.Tic.Ltd.Şti. firmasına ait şuan aktif iş ilanı bulunmamaktadır.

 • Mıknatıs Araştırma ve Geliştirme San.Tic.Ltd.Şti. iş ilanları sayfası ile, aktif ve güncel iş ilanlarına ulaşabilirsin. Mıknatıs Araştırma ve Geliştirme San.Tic.Ltd.Şti. iş başvurusu için cvbenim.com'daki ilanları takip edebilirsin. Mıknatıs Araştırma ve Geliştirme San.Tic.Ltd.Şti. iş ilanlarına başvuru sırasında yaşadığın bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsin.

   Eğer üye değilsen hemen üye ol, uygun iş ilanı yayınlandığında ilk sana haber verelim.

   En yeni ilanlarımız belki sana uygun olabilir...

  Firmanın İletişim Bilgileri

 • İletişim bilgilerini görmek için üyelik oluştur.
 • Üyelik Oluştur
 • Daha önce üyelik oluşturduysan giriş yap.
 • Giriş Yap
 • Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, Çerez Politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır. Kapat