625 ziyaretçi 1 takipçi

Meray Dental Üretim ve Sanayi A.Ş. İş İlanları

Laboratuvar

Karşıyaka, İzmir

Meray Dental Üretim ve Sanayi A.Ş. Hakkında

Diş laboratuvarımız 2008 tarihinde İstanbul Çapa’da en iyi kalite, değer ve müşteri memnuniyeti hizmetleri vermek üzere Aytaç Baykara tarafından kurulmuştur. Yurt içi ve yurt dışında bir çok değerli diş hekimi ile çalışmalarını sürdüren laboratuvarımız ,üretimde en iyi kalite ilkesini hiçbir zaman göz ardı etmeden çalışmalarını sürdürmektedir.

Laboratuvarımız, ISO 9001 kalite sistemi tarafından sertifikalıdır.

Diş laboratuvarımızın ürünlerinin % 100'ünü laboratuvarımızda gururla üretiyoruz; bu sayede işlerinizi çok az ayarlamaya veya yeniden düzenlemeye gerek kalmadan hızla teslim alacağınıza güvenebilirsiniz. Amacımız, her hastanın gülümsemesine karşı sağlık ve güvenin sağlanmasına yardımcı olmak için diş hekimlerimizle uyumlu bir çalışma yürütmektir.
Devamını göster ...

Meray Dental Üretim ve Sanayi A.Ş. İş İlanları

 • Hızlı Başvur
  İncelendi 24 Eylül
  Muhasebe Elemani Meray Dental Üretim ve Sanayi A.Ş.
  Tam zamanlı İzmir - Karşıyaka
 • Meray Dental Üretim ve Sanayi A.Ş. iş ilanları sayfası ile, aktif ve güncel iş ilanlarına ulaşabilirsin. Meray Dental Üretim ve Sanayi A.Ş. iş başvurusu için cvbenim.com'daki ilanları takip edebilirsin. Meray Dental Üretim ve Sanayi A.Ş. iş ilanlarına başvuru sırasında yaşadığın bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsin.

  Firmanın İletişim Bilgileri

 • İletişim bilgilerini görmek için üyelik oluştur.
 • Üyelik Oluştur
 • Daha önce üyelik oluşturduysan giriş yap.
 • Giriş Yap