9.879 ziyaretçi 6 takipçi

Mecik Group

İnşaat

Esenyurt, İstanbul Avrupa

Mecik Group Hakkında

1986 yılında kurulan inşaat taahhüt şirketimiz, ilk olarak İstanbul ve çevresinde dubleks ve tripleks villalar yaparak faaliyete geçmiştir. Daha sonra diğer bir kuruluşumuz olan mühendislik şirketimiz danışmanlığını yaptığı sanayici firmalara anahtar teslim sanayii tesisleri, laboratuvar tesisleri, fabrika, bina ve sosyal tesisler kurmaya başlamış; 1995 yılı itibariyle teknolojik yenilikler ışığında modern fabrika binaları yapılmıştır. 40 adet anahtar teslim sanayi tesisinin yanı sıra yüksek gerilim tesisi ve sosyal donatılar tamamlanarak teslim edilmiştir. Yapılan tüm tesisler yasal düzenlemelere uygun ve tüm yaptırımlar ön planda tutularak ve tüm taahhütlerin zamanında yerine getirilmesiyle firmamızın güvenirliği artmış ve bu da piyasada kalıcı olmamızı sağlamıştır.

Ayrıca, 2015 yılından itibaren Türkiye'nin önde gelen inşaat malzemeleri yapan firmalarıyla birlikte yurtiçi ve yurtdışı distribütör anlaşmaları yapılmış olup, Afrika'da 17 ülkede ve Gürcistan'da da mağazalarımız ve satış büroları kurarak yurtdışına boya, izolasyon ve mantolama, çatı sistemleri, sıhhi tesisat armatürleri ve dekoratif banyo aksesuarlarının yanı sıra gıda ve temizlik maddesi alanında da ihracat yapılmaya başlanmıştır.

Mecik Group İş İlanları

Mecik Group firmasına ait şuan aktif iş ilanı bulunmamaktadır.

 • Mecik Group iş ilanları sayfası ile, aktif ve güncel iş ilanlarına ulaşabilirsin. Mecik Group iş başvurusu için cvbenim.com'daki ilanları takip edebilirsin. Mecik Group iş ilanlarına başvuru sırasında yaşadığın bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsin.

   Eğer üye değilsen hemen üye ol, uygun iş ilanı yayınlandığında ilk sana haber verelim.

   En yeni ilanlarımız belki sana uygun olabilir...

  Firmanın İletişim Bilgileri

 • İletişim bilgilerini görmek için üyelik oluştur.
 • Üyelik Oluştur
 • Daha önce üyelik oluşturduysan giriş yap.
 • Giriş Yap
 • Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, Çerez Politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır. Kapat