5.733 ziyaretçi 6 takipçi

Marmara Psikolojik Danışmanlık Merkezi

Danışmanlık

Şişli, İstanbul Avrupa

Marmara Psikolojik Danışmanlık Merkezi Hakkında

Marmara psikoloji, uzman klinik psikolog doktor ve uzman klinik psikolog kadrosuyla oluşan bir ekibin çocuk, ergen, yetişkin, aile ve çift alanında hizmet verdiği danışmanlık merkezidir.

Bilimsel geçerliliği ve kanıta dayalı psikolojik danışmanlık desteği verilmektedir. Kurumumuz kendi alanında yetkin ve etik çerçeveye bağlı uzmanlarla çalışmaktadır.

Marmara Psikoloji Uzmanların ve Danışanların haklarını gözetmeye önem gösterir. Kişilerin yaşamlarında ilerledikleri süreçlerde problem ve başa çıkamadıkları olaylarla karşılaştıklarında kendilerini güvende hissedecekleri alanları sağlayabilmeyi ve farkındalıklarını yakalamaya ve bunu yaparken de kişilere rahatlığı hissettirmek ve güveni sağlayabilmek en önemli amacıdır.
Devamını göster ...

Marmara Psikolojik Danışmanlık Merkezi İş İlanları

 • İlan Detayı Hızlı Başvur
  İncelendi 19 Ekim
  Asistan Marmara Psikolojik Danışmanlık Merkezi
  Tam zamanlı İstanbul Avrupa - Şişli
 • Marmara Psikolojik Danışmanlık Merkezi iş ilanları sayfası ile, aktif ve güncel iş ilanlarına ulaşabilirsin. Marmara Psikolojik Danışmanlık Merkezi iş başvurusu için cvbenim.com'daki ilanları takip edebilirsin. Marmara Psikolojik Danışmanlık Merkezi iş ilanlarına başvuru sırasında yaşadığın bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsin.

  Firmanın İletişim Bilgileri

 • İletişim bilgilerini görmek için üyelik oluştur.
 • Üyelik Oluştur
 • Daha önce üyelik oluşturduysan giriş yap.
 • Giriş Yap