6.915 ziyaretçi 7 takipçi

Marmara Psikolojik Danışmanlık Merkezi

Danışmanlık

Şişli, İstanbul Avrupa

Marmara Psikolojik Danışmanlık Merkezi Hakkında

Marmara psikoloji, uzman klinik psikolog doktor ve uzman klinik psikolog kadrosuyla oluşan bir ekibin çocuk, ergen, yetişkin, aile ve çift alanında hizmet verdiği danışmanlık merkezidir.

Bilimsel geçerliliği ve kanıta dayalı psikolojik danışmanlık desteği verilmektedir. Kurumumuz kendi alanında yetkin ve etik çerçeveye bağlı uzmanlarla çalışmaktadır.

Marmara Psikoloji Uzmanların ve Danışanların haklarını gözetmeye önem gösterir. Kişilerin yaşamlarında ilerledikleri süreçlerde problem ve başa çıkamadıkları olaylarla karşılaştıklarında kendilerini güvende hissedecekleri alanları sağlayabilmeyi ve farkındalıklarını yakalamaya ve bunu yaparken de kişilere rahatlığı hissettirmek ve güveni sağlayabilmek en önemli amacıdır.
Devamını göster ...

Marmara Psikolojik Danışmanlık Merkezi İş İlanları

Marmara Psikolojik Danışmanlık Merkezi firmasına ait şuan aktif iş ilanı bulunmamaktadır.

 • Marmara Psikolojik Danışmanlık Merkezi iş ilanları sayfası ile, aktif ve güncel iş ilanlarına ulaşabilirsin. Marmara Psikolojik Danışmanlık Merkezi iş başvurusu için cvbenim.com'daki ilanları takip edebilirsin. Marmara Psikolojik Danışmanlık Merkezi iş ilanlarına başvuru sırasında yaşadığın bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsin.

   Eğer üye değilsen hemen üye ol, uygun iş ilanı yayınlandığında ilk sana haber verelim.

   En yeni ilanlarımız belki sana uygun olabilir...

  Firmanın İletişim Bilgileri

 • İletişim bilgilerini görmek için üyelik oluştur.
 • Üyelik Oluştur
 • Daha önce üyelik oluşturduysan giriş yap.
 • Giriş Yap
 • Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, Çerez Politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır. Kapat