2.699 ziyaretçi 2 takipçi

Makro Market A.Ş.

Mağazacılık / Perakendecilik

Kağıthane, İstanbul Avrupa

Makro Market A.Ş. Hakkında

Makro Market, organize ve modern bir anlayışla, üretici ve müşterilerine kaliteli hizmet vermek için 1991 yılında, Songör ailesi tarafından kuruldu. Zaman içinde, gelişime açık, yenilikçi yaklaşımının yanı sıra nitelikli insan gücü, yeni teknolojileri takip eden yapısı, yönetim stratejileri ve planlı hedefleri ile büyüdü. Ulusal bir perakende markası olarak 25 yılı geride bırakan Makro Market, en sağlıklı ürünleri en uygun fiyatlarla müşterilerine sunarak ve en iyisini yapma felsefesinden taviz vermeden büyümeye devam ediyor.

Merkezi Ankara’da bulunan Makro, bir aile şirketi olup 6 ortaklı bir yapıdan oluşuyor. Türkiye’nin %100 yerli sermayeli en büyük gıda perakende markası olarak, bugün 7 ayrı Bölge Müdürlüğü’ne bağlı 15 ilde, 253 mağazaya sahip olan Makro Market, 215.000 metrekare müşteri alanı ve 5925 personeliyle, yılda 100 milyonun üzerinde müşterisine hizmet veriyor.

Makro Market’in Kurucusu Şeref Songör, Türkiye Perakendeciler Federasyonu’nu kurarak ülkemiz perakendeciliğinin güçlü ve etkin bir şekilde yapılanması çalışmalarında bulundu. Böylece sektörde toplam kalitenin gelişmesine de katkı sağladı. Organize perakendenin gelişmesi, kayıtlı ve kurallı olması için öncü projelere imza atan Makro Market, bu çalışmalarını sürdürüyor.
Devamını göster ...

Makro Market A.Ş. İş İlanları

 • Hızlı Başvur
  İncelendi 15 Ekim
  Market Elemanı Makro Market A.Ş.
  Tam zamanlı İstanbul Avrupa - Bağcılar, İstanbul Avrupa - Kağıthane
 • Hızlı Başvur
  İncelendi 14 Ekim
  Kasap Makro Market A.Ş.
  Tam zamanlı İstanbul Avrupa - Kağıthane
 • Makro Market A.Ş. iş ilanları sayfası ile, aktif ve güncel iş ilanlarına ulaşabilirsin. Makro Market A.Ş. iş başvurusu için cvbenim.com'daki ilanları takip edebilirsin. Makro Market A.Ş. iş ilanlarına başvuru sırasında yaşadığın bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsin.

  Firmanın İletişim Bilgileri

 • İletişim bilgilerini görmek için üyelik oluştur.
 • Üyelik Oluştur
 • Daha önce üyelik oluşturduysan giriş yap.
 • Giriş Yap