10.788 ziyaretçi 9 takipçi

Köfteci Yusuf A.Ş.

Gıda

Başiskele, Kocaeli

Köfteci Yusuf A.Ş. Hakkında

Gıda ve restoran sektöründe hizmet veren Köfteci Yusuf A.Ş, 1996 yılında İznik’te kuruldu. 20 yıldır Türkiye’nin gıda ve hizmet sektöründe faaliyet gösteren Köfteci Yusuf A.Ş., Avrupa standartlarında Türkiye’nin en büyük Köfte Fabrikası ünvanına sahip olup, Bursa’da 9 , İzmir’de 4, Aydın’da 3, Bilecik, İstanbul, Eskişehir ve Kocaeli de ikişer şube , Ankara , Balıkesir, Denizli, Isparta , Kırıkkale ve Yalova da birer olmak üzere toplam 31 KÖFTECİ YUSUF Şubesi ; Bursa , Kocaeli ve İzmir de birer DÖNER Y şubesi ile toplamda 34 şube ile hizmetinizdedir.

Ayrıca Yolunuz Bursa-Yenişehir’den geçerse Fabrikamızın girişindeki HESAPLI KASAP mağazamızdan da alışverişe bekleriz.
Köfteci Yusuf markası ve restoranları, Temmuz 2015’te Hürriyet Gazetesi’nin Kelebek ekinde seçilen ‘’Türkiye’nin En İyi 10 Yol Lokantası’’ sıralamasında birinci seçilerek, Türkiye’nin en güvenilir restoran markası olmuştur.

Devamını göster ...

Köfteci Yusuf A.Ş. İş İlanları

Köfteci Yusuf A.Ş. firmasına ait şuan aktif iş ilanı bulunmamaktadır.

 • Köfteci Yusuf A.Ş. iş ilanları sayfası ile, aktif ve güncel iş ilanlarına ulaşabilirsin. Köfteci Yusuf A.Ş. iş başvurusu için cvbenim.com'daki ilanları takip edebilirsin. Köfteci Yusuf A.Ş. iş ilanlarına başvuru sırasında yaşadığın bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsin.

   Eğer üye değilsen hemen üye ol, uygun iş ilanı yayınlandığında ilk sana haber verelim.

   En yeni ilanlarımız belki sana uygun olabilir...

  Firmanın İletişim Bilgileri

 • İletişim bilgilerini görmek için üyelik oluştur.
 • Üyelik Oluştur
 • Daha önce üyelik oluşturduysan giriş yap.
 • Giriş Yap