6.840 ziyaretçi 2 takipçi

Kobitsa Grup Ortak Satın Alma Faal. İç ve Dış Tic Ltd Şti

Hizmet / İşletme Servisi

Avcılar, İstanbul Avrupa

Kobitsa Grup Ortak Satın Alma Faal. İç ve Dış Tic Ltd Şti Hakkında

Şirketimiz Türkiye'nin ve Dünyanın kendi sektörlerinde önde gelen firmaları ile işbirliği yapmış ve şirket hayatına 2015 yılında başlamıştır. Kobilere ortak satın alma yaparak (Akaryakıt ve Damacana su başta olmak üzere vd.) daha uygun ,sürdürülebilir ,optimum fiyat maliyetleri ile tedarik hizmeti sağlayan satış odaklı bir şirkettir.Derneklere, Sanayi Başkanlıklarına, Holding ve Kobilere,Banka ve Hastane Gruplarına hizmet vermektedir.


Misyon ve Vizyon
Değer, hedef ve stratejileri doğrultusunda; müşterilerinin gereksinimlerini aşarak karşılayarak,şirket satın alma maliyetlerini kolaylaştıracak zamanı değerli kılacak stratejiler geliştirerek, kolay ve minimize edilmiş girdi maliyetleri yaratmak, güvenilir olmak, hizmetleri geliştirmek, üretmek, sunmak ve satış sonrası hizmetlerini vermek, müşteri ve çalışanların memnuniyetini ve uzun vadeli bağlılığını sağlayarak, tüm kaynakları en etkin biçimde kullanmak suretiyle, paydaşların beklentilerini karşılayarak, hedef pazarlarda uzun soluklu gelişim ve büyüme sağlayarak Türkeye de sektöründe ilk üç hizmet veren şirketten biri konumunda olmak.

Kobitsa Grup Ortak Satın Alma Faal. İç ve Dış Tic Ltd Şti İş İlanları

Kobitsa Grup Ortak Satın Alma Faal. İç ve Dış Tic Ltd Şti firmasına ait şuan aktif iş ilanı bulunmamaktadır.

 • Kobitsa Grup Ortak Satın Alma Faal. İç ve Dış Tic Ltd Şti iş ilanları sayfası ile, aktif ve güncel iş ilanlarına ulaşabilirsin. Kobitsa Grup Ortak Satın Alma Faal. İç ve Dış Tic Ltd Şti iş başvurusu için cvbenim.com'daki ilanları takip edebilirsin. Kobitsa Grup Ortak Satın Alma Faal. İç ve Dış Tic Ltd Şti iş ilanlarına başvuru sırasında yaşadığın bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsin.

   Eğer üye değilsen hemen üye ol, uygun iş ilanı yayınlandığında ilk sana haber verelim.

   En yeni ilanlarımız belki sana uygun olabilir...

  Firmanın İletişim Bilgileri

 • İletişim bilgilerini görmek için üyelik oluştur.
 • Üyelik Oluştur
 • Daha önce üyelik oluşturduysan giriş yap.
 • Giriş Yap