7.911 ziyaretçi 14 takipçi

Kmk Bilgi Teknolojileri Anonim Şirketi

Bilgisayar / BT / Internet

Maltepe, İstanbul Anadolu

Kmk Bilgi Teknolojileri Anonim Şirketi

Kmk Bilgi Teknolojileri Anonim Şirketi Hakkında

KMK Bilgi Teknolojileri Anonim Şirketi kurulduğu günden bugüne ortaya koyduğu istikrarlı performansıyla sürdürülebilir bir büyüme örneği sergileyerek Türkiye’de bilişim alanında yerini almıştır ve bugün kaliteli ve güvenilir bir yazılım şirketi, örnek bir girişimci olarak hizmet vermektedir. Ülkemizdeki KOBİ’leri teknoloji ile buluşturmayı ve bunu en ileri seviyeye taşımayı hedefleyen KMK, sahip olduğu bilgi ve donanımları KOBİ’lerle paylaşarak her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

KMK stratejisi, araştırma ve geliştirme üzerine sürekli yatırım yapma temelleri üzerine atılmıştır. Bu strateji yenilikçi, oldukça etkili, kullanışlı, kullanımı kolay, yüksek kalite ve dünya standartlarında milli iş yazılımları üretilmesini olanaklı kılmaktadır.

KMK müşterileri ile ve iş ortakları ile güven ve karşılıklı yarara dayalı güçlü sürekli ilişkiler kurma azmindedir. KMK faaliyet gösterdiği ülkelerde yasalara uygun davranıyor ve kurumsal yönetim uygulamalarına bağlı hareket etmektedir.
Devamını göster ...

Kmk Bilgi Teknolojileri Anonim Şirketi İş İlanları

Kmk Bilgi Teknolojileri Anonim Şirketi firmasına ait şuan aktif iş ilanı bulunmamaktadır.

 • Kmk Bilgi Teknolojileri Anonim Şirketi iş ilanları sayfası ile, aktif ve güncel iş ilanlarına ulaşabilirsin. Kmk Bilgi Teknolojileri Anonim Şirketi iş başvurusu için cvbenim.com'daki ilanları takip edebilirsin. Kmk Bilgi Teknolojileri Anonim Şirketi iş ilanlarına başvuru sırasında yaşadığın bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsin.

   Eğer üye değilsen hemen üye ol, uygun iş ilanı yayınlandığında ilk sana haber verelim.

   En yeni ilanlarımız belki sana uygun olabilir...

  Firmanın İletişim Bilgileri

 • İletişim bilgilerini görmek için üyelik oluştur.
 • Üyelik Oluştur
 • Daha önce üyelik oluşturduysan giriş yap.
 • Giriş Yap
 • Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, Çerez Politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır. Kapat