9.903 ziyaretçi 1 takipçi

Kayraform Matbaacılık Ambalaj San ve Tic Ltd Sti

Matbaa

Konak, İzmir

Kayraform Matbaacılık Ambalaj San ve Tic Ltd Sti Hakkında

KAYRAFORM OFSET & SÜREKLİ FORM

1997 yılında Maliye anlaşmalı olarak İZMİR Kemeraltında kurulan sektöre tipo baskı tekniği ile başlayan matbaamız sahip olduğu bilgi birikimi ve tecrübesini arkasına alarak üretim kalitesi, müşteri memnuniyeti ve ihtiyaçları doğrultusunda gelişen teknoloji ile uyumlu baskı öncesi ve sonrası yeni makine parkurlarıyla güçlendirerek 2013 yılında kurumsallık çerçevesinde KAYRAFORM MATBAACILIK AMB SAN VE TİC. LTD ŞTİ olarak yenilenip,1500 m2 kapalı alanda 20 kişilik idari ve üretim kadrosuyla siz değerli müsterilerimize hizmet vermektedir.

Kayraform Matbaacılık Ambalaj San ve Tic Ltd Sti İş İlanları

Kayraform Matbaacılık Ambalaj San ve Tic Ltd Sti firmasına ait şuan aktif iş ilanı bulunmamaktadır.

 • Kayraform Matbaacılık Ambalaj San ve Tic Ltd Sti iş ilanları sayfası ile, aktif ve güncel iş ilanlarına ulaşabilirsin. Kayraform Matbaacılık Ambalaj San ve Tic Ltd Sti iş başvurusu için cvbenim.com'daki ilanları takip edebilirsin. Kayraform Matbaacılık Ambalaj San ve Tic Ltd Sti iş ilanlarına başvuru sırasında yaşadığın bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsin.

   Eğer üye değilsen hemen üye ol, uygun iş ilanı yayınlandığında ilk sana haber verelim.

   En yeni ilanlarımız belki sana uygun olabilir...

  Firmanın İletişim Bilgileri

 • İletişim bilgilerini görmek için üyelik oluştur.
 • Üyelik Oluştur
 • Daha önce üyelik oluşturduysan giriş yap.
 • Giriş Yap
 • Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, Çerez Politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır. Kapat