6.692 ziyaretçi 0 takipçi

Karatel Otomasyon Sistemleri

Barkod

Yenimahalle, Ankara

Karatel Otomasyon Sistemleri Hakkında

Şirketimiz 1987 yılında Zonguldak’ ta perakende iletişim ürünleri pazarlamak ve gerekli teknik servis desteğini vermek amacıyla Karatel Karadeniz Telefon olarak kurulmuş ve Telekomünikasyon sektöründe ciddi başarılara imza atmıştır.

1991 yılından itibaren değişen sektör ihtiyaçları doğrultusunda, bilişim sektörüne yönelerek bu alanda faaliyetlerini yoğunlaştırmıştır. O yıllarda yeni gelişmekte olan mağaza otomasyonları, OT-VT ürünleri ve ticari paket programlarda başarılı çalışmalar yaparak bölgede bu sektörün lider ismi olmuştur. 1994 yılında Vega Yazılım Bölge distribütörlüğünü üstlenmiş ve bu alanda Türkiye’ nin sayılı yazılım toptancıları arasında önemli bir yere sahip olmuştur. 1997’ de Perkon bölge toptancılığı 2000 yılında İnter Pos ürünleri ve Cas tartım ürünleri toptancılığı yapmaya başlayan firmamız, 2000’ li yıllarda Türkiye’ nin tanınmış sektör liderleri arasında anılmaya başlanmıştır.

Gelişen pazar şartları ve pazarda artan arz sonucu, İstanbul ve İzmir gibi büyük illerde kurumsal yeni grup şirketlerini kurarak Türkiye genelinde bayilikler oluşturmaya başlamıştır. Satış ciroları ile çeşitli başarı ödülleri alan firmamız, pek çok markanın satış liderleri arasında yerini korumaktadır.
Devamını göster ...

Karatel Otomasyon Sistemleri İş İlanları

Karatel Otomasyon Sistemleri firmasına ait şuan aktif iş ilanı bulunmamaktadır.

 • Karatel Otomasyon Sistemleri iş ilanları sayfası ile, aktif ve güncel iş ilanlarına ulaşabilirsin. Karatel Otomasyon Sistemleri iş başvurusu için cvbenim.com'daki ilanları takip edebilirsin. Karatel Otomasyon Sistemleri iş ilanlarına başvuru sırasında yaşadığın bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsin.

   Eğer üye değilsen hemen üye ol, uygun iş ilanı yayınlandığında ilk sana haber verelim.

   En yeni ilanlarımız belki sana uygun olabilir...

  Firmanın İletişim Bilgileri

 • İletişim bilgilerini görmek için üyelik oluştur.
 • Üyelik Oluştur
 • Daha önce üyelik oluşturduysan giriş yap.
 • Giriş Yap
 • Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, Çerez Politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır. Kapat