11.868 ziyaretçi 9 takipçi

İşbil İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri A.Ş.

Ortak Sağlık Güvenlik Birimi

Yenimahalle, Ankara

İşbil İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri A.Ş. Hakkında

İşbil İş Sağlığı ve Güvenliği A.Ş. farklı sektörlerde iş güvenliği uygulamaları konusunda edinilen tecrübeleri yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu bir yaklaşımla analiz ederek işletmelerimizin ve kuruluşlarımızın iş sağlığı ve güvenliği alanındaki ihtiyaçları konusunda çözüm ortağı olmak için hizmet sunmaktadır.

İşbil İş Sağlığı ve Güvenliği A.Ş.; Zamanında, nitelikli profesyonel hizmeti ve mühendislik disiplini ile doğru risk öngörülerinde bulunarak proaktif bir yaklaşımla paydaşlarına hizmeti ilke edinmiştir.

İşbil İş Sağlığı ve Güvenliği A.Ş.; İşveren ve çalışanlarla kesintisiz iletişim sürdürerek koruyucu ve önleyici faaliyet merkezli yüksek standartlarda hizmet sağlayarak ve bu hizmeti sürekli geliştirme çabasıyla iş süreçlerinin her aşamasında hizmet sunduğu işletmelerin yanında durmayı ana sorumluluğu bilmektedir.
Devamını göster ...

İşbil İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri A.Ş. İş İlanları

 • İlan Detayı Hızlı Başvur
  İncelendi 09 Ağustos
 • İşbil İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri A.Ş. iş ilanları sayfası ile, aktif ve güncel iş ilanlarına ulaşabilirsin. İşbil İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri A.Ş. iş başvurusu için cvbenim.com'daki ilanları takip edebilirsin. İşbil İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri A.Ş. iş ilanlarına başvuru sırasında yaşadığın bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsin.

  Firmanın İletişim Bilgileri

 • İletişim bilgilerini görmek için üyelik oluştur.
 • Üyelik Oluştur
 • Daha önce üyelik oluşturduysan giriş yap.
 • Giriş Yap
 • Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, Çerez Politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır. Kapat