140.983 ziyaretçi 198 takipçi

İmka Bilgi İşlem Danışmanlık Arşiv Kütüphane ve Dokümantasyon Hiz San Tic Ltd Şti

Bilgisayar / BT / Internet

Kadıköy, İstanbul Anadolu

İmka Bilgi İşlem Danışmanlık Arşiv Kütüphane ve Dokümantasyon Hiz San Tic Ltd Şti Hakkında

2001 yılında İstanbul Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi mezunu Mustafa KAYA tarafından kurulan firmamız; kurulduğu günden bu yana arşivcilik sektörünün oluşmasına ve gelişmesine büyük katkılar sağlamıştır.

Her kurum ve kuruluşun yapısına özel olarak geliştirdiği arşiv düzenleme sistemleri ile sektörde farklılığını ortaya koyan firmamız; KADOS (Kurum Arşivleri Doğru Dosyalama Sistemi) ve belediyelerin teknik müdürlüklerinin arşivleri için geliştirdiği TADOS (Teknik Arşivler Doğru Dosyalama Sistemi) ile ilklere imza atmanın gururunu yaşamıştır.

Belge ve bilginin yönetimi ile ilgili olarak karşılaşabilecek tüm sorunlarda, kurumlara özel çözümler sunan firmamız; arşiv yazılımları, fiziki arşiv düzenleme, dijital arşivleme, doküman tarama, envanter çıkarma, dosya tasnif planları ve yönetmelikler hazırlama, PAPİRÜS kütüphane otomasyonu, kütüphane ile ilgili tüm teknik hizmetler ve arşiv kütüphane sarf malzemelerinin teminini sağlamaktadır.
Devamını göster ...

İmka Bilgi İşlem Danışmanlık Arşiv Kütüphane ve Dokümantasyon Hiz San Tic Ltd Şti İş İlanları

 • İlan Detayı Hızlı Başvur
  İncelendi 24 Şubat
 • İmka Bilgi İşlem Danışmanlık Arşiv Kütüphane ve Dokümantasyon Hiz San Tic Ltd Şti iş ilanları sayfası ile, aktif ve güncel iş ilanlarına ulaşabilirsin. İmka Bilgi İşlem Danışmanlık Arşiv Kütüphane ve Dokümantasyon Hiz San Tic Ltd Şti iş başvurusu için cvbenim.com'daki ilanları takip edebilirsin. İmka Bilgi İşlem Danışmanlık Arşiv Kütüphane ve Dokümantasyon Hiz San Tic Ltd Şti iş ilanlarına başvuru sırasında yaşadığın bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsin.

  Firmanın İletişim Bilgileri

 • İletişim bilgilerini görmek için üyelik oluştur.
 • Üyelik Oluştur
 • Daha önce üyelik oluşturduysan giriş yap.
 • Giriş Yap
 • Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, Çerez Politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır. Kapat