6.296 ziyaretçi 20 takipçi

IKEA Türkiye Mapa Mobilya A.Ş.

Mobilya

Ümraniye, İstanbul Anadolu

IKEA Türkiye Mapa Mobilya A.Ş. Hakkında

IKEA Türkiye MAPA Mobilya A.Ş.

“Çoğunluk için daha iyi bir günlük yaşam yaratmak” vizyonu ile yola çıkan IKEA’nın iş fikri; mümkün olduğunca çok insanın satın alabileceği kadar düşük fiyatlarla, iyi tasarımlı ve işlevsel binlerce mobilya ve ev aksesuarı sunmaktır.
Genellikle, iyi tasarımlı mobilyalar nüfusun küçük bir kesimi için yaratılır. Gücü yeten kesim için... IKEA ise en başından yolunu farklı çizdi. Çoğunluktan yana yer aldı. Bu da dünyanın her köşesinden insanların ev dekorasyonu ihtiyacına cevap vermek anlamına geliyordu. Farklı ihtiyaçları, farklı zevkleri, farklı düşleri ve tabii ki farklı cüzdanları olan insanların... Evlerini güzelleştirmek ve günlük yaşamlarını iyileştirmek isteyen insanların.

Devamını göster ...

IKEA Türkiye Mapa Mobilya A.Ş. İş İlanları

 • Hızlı Başvur
  İncelendi 23 Mart
  Genel Başvuru - IKEA Türkiye IKEA Türkiye Mapa Mobilya A.Ş.
  Tam zamanlı İstanbul Avrupa - Bayrampaşa, İstanbul Anadolu - Ümraniye, İzmir, Bursa, Ankara, Antalya, Adana, İstanbul Anadolu - Kartal
 • IKEA Türkiye Mapa Mobilya A.Ş. iş ilanları sayfası ile, aktif ve güncel iş ilanlarına ulaşabilirsin. IKEA Türkiye Mapa Mobilya A.Ş. iş başvurusu için cvbenim.com'daki ilanları takip edebilirsin. IKEA Türkiye Mapa Mobilya A.Ş. iş ilanlarına başvuru sırasında yaşadığın bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsin.

  Firmanın İletişim Bilgileri

 • İletişim bilgilerini görmek için üyelik oluştur.
 • Üyelik Oluştur
 • Daha önce üyelik oluşturduysan giriş yap.
 • Giriş Yap