31.269 ziyaretçi 7 takipçi

Hidelsan Hidrolik

Üretim

Tuzla, İstanbul Anadolu

Hidelsan Hidrolik Hakkında

Hidelsan, 1987 yılından bu yana “Proje bazlı Genel ve Özel amaçlı Hidrolik Makine ve Hidrolik Ekipman” imalatı ile metal işleme ve metal enjeksiyonla parça imalatı yapan otomotiv yan sanayi, beyaz eşya yan sanayi başta olmak üzere Türk Sanayisinin bir çok sektörüne hizmet vermektedir. Başarının tesadüfler ile değil eğitim, tecrübe, inovasyon ve AR-GE çalışmaları ile mümkün olduğunun bilincinde olan HİDELSAN geçen yıllar içerisinde ulusal ve uluslararası pazarın ihtiyaç duyduğu her türlü Hidrolik & Pnömatik ekipmanları imal edebilecek kapasiteye ulaşarak; ”Hidrolik Pres, Hidrolik Ünite, Hidrolik Silindir, Kaynak Ağzı Açma Makinesi, Boru Bükme Makinası, Hidrolik Makaslı Lift gibi genel ve özel amaçlı imalatların yanında Tübitak ve Kosgeb desteği ile “Betopan Sandviç Panel Hattı” projesini hayata geçirmiş, patentini alarak da dünya üzerinde Prefabrik sektörüne büyük bir yenilik getirmiştir. Daha sonraki dönemler de de tasarımı imalatı Hidelsan’a ait olan proje bazlı üretimleriyle de sanayi sektörüne yenilik kazandırmıştır. Hidelsan, Genel ve Özel amaçlı imal edilen makinelerin yanı sıra imalat öncesi ve sonrası sunulan mühendislik, teknik danışmanlık hizmetleri ve satış sonrası sunulan teknik servis hizmetleri ve Hidrolik & Pnömatik yedek aksam, aksesuar bayilikleri ile de Türk sanayi sektörüne hizmet vermektedir.

Hidelsan Hidrolik İş İlanları

 • İlan Detayı Hızlı Başvur
  İncelendi 15 Mayıs
  Mutfak Görevlisi Hidelsan Hidrolik
  Tam zamanlı İstanbul Anadolu - Tuzla
 • Hidelsan Hidrolik iş ilanları sayfası ile, aktif ve güncel iş ilanlarına ulaşabilirsin. Hidelsan Hidrolik iş başvurusu için cvbenim.com'daki ilanları takip edebilirsin. Hidelsan Hidrolik iş ilanlarına başvuru sırasında yaşadığın bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsin.

  Firmanın İletişim Bilgileri

 • İletişim bilgilerini görmek için üyelik oluştur.
 • Üyelik Oluştur
 • Daha önce üyelik oluşturduysan giriş yap.
 • Giriş Yap
 • Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, Çerez Politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır. Kapat