4.388 ziyaretçi 3 takipçi

Gymfit Sportif Hizmetler San ve Tic A.Ş.

Spor

Odunpazarı, Eskişehir

Gymfit Sportif Hizmetler San ve Tic A.Ş.

Gymfit Sportif Hizmetler San ve Tic A.Ş. Hakkında

Daha Fazla ve Daha Kolay Sporun Markası GYMFIT
Gymfit, Türkiye’de ve dünyada yerli sermaye ile sektöründe fark yaratmayı planlayan bir spor kulübü markasıdır. Farkı sloganında saklı olan marka, ‘Spor her zamankinden daha fazla ve daha kolay olacak.’ diyerek sektöre yenilikçi vizyonu ile giriş yapmıştır. Yurt içinde ve yurt dışında spor kulüpleri kurulumu, spor aletleri ithalat ve ihracatı ile pazardaki payını büyüten Esjim Ltd. Şirketinin fitness ekipman ve desteğini alan marka, sporun gelişimine sporcu disiplini ile yaklaşan vizyonu ile Türkiye’nin önde gelen spor kulüpleri arasında yer alacaktır.

Gymfit Sportif Hizmetler San ve Tic A.Ş. İş İlanları

Gymfit Sportif Hizmetler San ve Tic A.Ş. firmasına ait şuan aktif iş ilanı bulunmamaktadır.

 • Gymfit Sportif Hizmetler San ve Tic A.Ş. iş ilanları sayfası ile, aktif ve güncel iş ilanlarına ulaşabilirsin. Gymfit Sportif Hizmetler San ve Tic A.Ş. iş başvurusu için cvbenim.com'daki ilanları takip edebilirsin. Gymfit Sportif Hizmetler San ve Tic A.Ş. iş ilanlarına başvuru sırasında yaşadığın bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsin.

   Eğer üye değilsen hemen üye ol, uygun iş ilanı yayınlandığında ilk sana haber verelim.

   En yeni ilanlarımız belki sana uygun olabilir...

  Firmanın İletişim Bilgileri

 • İletişim bilgilerini görmek için üyelik oluştur.
 • Üyelik Oluştur
 • Daha önce üyelik oluşturduysan giriş yap.
 • Giriş Yap
 • Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, Çerez Politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır. Kapat