4.906 ziyaretçi 2 takipçi

GNC Endüstriyel Mutfak Cihazları San ve Tic Ltd Şti

Endüstri

Gaziemir, İzmir

GNC Endüstriyel Mutfak Cihazları San ve Tic Ltd Şti Hakkında

1998 yılında endüstriyel mutfak ekipmanları üretimine başlayan Krom-mak Mutfak, son yıllarda sektörde aranan firmalardan olmuştur. 2006 yılında GNC markasını oluşturan firmamız CNC teknolojisinin yardımı ile daha dinamik bir yapı kazanmış ve en kaliteli ürünü zamanında en uygun fiyata müşterisine ulaştırmayı kendine hedef belirlemiş; kısa sürede çok mesafe almış ve almaya devam etmektedir.

Misyonumuz
Endüstriyel Mutfak ve Servis Sistemleri, Çamaşırhane ve Soğuk Oda pazarında hijyen, çevre kuralları ve yasalar çerçevesinde, müşterilerin bugün ve gelecekti ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak. Müşterilerimize, işlerine gerçek değer katan yüksek kaliteli ürünler ve hizmetler vererek müşterilerimizle karşılık bir güven inşa ederiz. Gelişmek için asla bitmeyen bir arayışla, çalışanlarımızın, paydaşlarımızın ve tedarikçilerimizin beklentilerine saygı duyarız.

Devamını göster ...

GNC Endüstriyel Mutfak Cihazları San ve Tic Ltd Şti İş İlanları

GNC Endüstriyel Mutfak Cihazları San ve Tic Ltd Şti firmasına ait şuan aktif iş ilanı bulunmamaktadır.

 • GNC Endüstriyel Mutfak Cihazları San ve Tic Ltd Şti iş ilanları sayfası ile, aktif ve güncel iş ilanlarına ulaşabilirsin. GNC Endüstriyel Mutfak Cihazları San ve Tic Ltd Şti iş başvurusu için cvbenim.com'daki ilanları takip edebilirsin. GNC Endüstriyel Mutfak Cihazları San ve Tic Ltd Şti iş ilanlarına başvuru sırasında yaşadığın bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsin.

   Eğer üye değilsen hemen üye ol, uygun iş ilanı yayınlandığında ilk sana haber verelim.

   En yeni ilanlarımız belki sana uygun olabilir...

  Firmanın İletişim Bilgileri

 • İletişim bilgilerini görmek için üyelik oluştur.
 • Üyelik Oluştur
 • Daha önce üyelik oluşturduysan giriş yap.
 • Giriş Yap