4.783 ziyaretçi 6 takipçi

Ggg Güvençoğlu Turizm İnşaat San ve Tic Ltd Şti

Turizm

Muratpaşa, Antalya

Ggg Güvençoğlu Turizm İnşaat San ve Tic Ltd Şti

Ggg Güvençoğlu Turizm İnşaat San ve Tic Ltd Şti Hakkında

GGG Güvençoğlu Turizm İnşaat Bilgisayar Tercümanlık Ltd. Şti. Kongre, toplantı , seminer ve organizasyon sektöründe kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışında bir marka olarak, bu alanda kalite belgesine ve A GRUBU 9163 TÜRSAB belgesine sahip kurumsal bir firmadır. GGG Turizm; Güvençoğlu şirketler grubu bünyesinde kurulmuş Kuyumculuk, inşaat, Elektronik, Basın Yayın, Hukuk, Finansal Danışmanlık, Tercüme Bürosu, gibi sektörlerde faaliyet gösteren 1962 yılından bugüne değer üreten bir kuruluşun parçasıdır.

Sektörünün oluşumu ve gelişimi ile aynı doğrultuda gelişen GGG Güvençoğlu Turizm, hizmet anlayışını genişleterek; hizmetlerde gösterdiği özen ve yüksek standart, proje geliştirme, yönetim ekiplerinin bu sektörle bağlantısı ve kabiliyeti, tamamen müşterinin istek ve taleplerine odaklanmaktadır.

GGG Güvençoğlu Turizm, organizasyonun genişliği yada büyüklüğüyle değil, organizasyonun kendisini her zaman prensip olarak kabul etmiştir.GGG Turizmin asıl farkındalığı yaşadığınız her anı anıya dönüştürmek vizyonu ile gerçekleştirmekten kaynaklanmaktadır.
Devamını göster ...

Ggg Güvençoğlu Turizm İnşaat San ve Tic Ltd Şti İş İlanları

Ggg Güvençoğlu Turizm İnşaat San ve Tic Ltd Şti firmasına ait şuan aktif iş ilanı bulunmamaktadır.

 • Ggg Güvençoğlu Turizm İnşaat San ve Tic Ltd Şti iş ilanları sayfası ile, aktif ve güncel iş ilanlarına ulaşabilirsin. Ggg Güvençoğlu Turizm İnşaat San ve Tic Ltd Şti iş başvurusu için cvbenim.com'daki ilanları takip edebilirsin. Ggg Güvençoğlu Turizm İnşaat San ve Tic Ltd Şti iş ilanlarına başvuru sırasında yaşadığın bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsin.

   Eğer üye değilsen hemen üye ol, uygun iş ilanı yayınlandığında ilk sana haber verelim.

   En yeni ilanlarımız belki sana uygun olabilir...

  Firmanın İletişim Bilgileri

 • İletişim bilgilerini görmek için üyelik oluştur.
 • Üyelik Oluştur
 • Daha önce üyelik oluşturduysan giriş yap.
 • Giriş Yap