2.278 ziyaretçi 1 takipçi

Gencark Dişli Mekanik Makina Bakım Elk San Tic Ltd Şti

Metal Sanayi

Gebze, Kocaeli

Gencark Dişli Mekanik Makina Bakım Elk San Tic Ltd Şti Hakkında

GENÇARK DİŞLİ 2008 yılında faaliyete başlayan ve kendini sürekli geliştirmeye adayan bir kurumdur. Sürekli değişen dünyamızda sizlere hep en yeniyi ve en mükkemmeli sunabilmek için uzman personelimizle uzun yıllardır benimsediğimiz kaliteli hizmet ve zamanında teslimat prensiplerinden ödün vermeden çalışmaktadır.

GENÇARK DİŞLİ sağlıklı büyüme koşullarını esas alarak üretim kalitesini ve kapasitesini her geçen gün daha ileriye taşımak için kurumsal yapılanma sürecine girmiştir. Genç, dinamik yapısı, kalifiye eleman kadrosuyla müşteri memnuniyetini son derece önemsemektedir. Ufuktaki hedef dünya standartlarında üst düzey kaliteli üretim yapmak, ülke çıkarlarına fayda sağlamaktır.

Gencark Dişli Mekanik Makina Bakım Elk San Tic Ltd Şti İş İlanları

Gencark Dişli Mekanik Makina Bakım Elk San Tic Ltd Şti firmasına ait şuan aktif iş ilanı bulunmamaktadır.

 • Gencark Dişli Mekanik Makina Bakım Elk San Tic Ltd Şti iş ilanları sayfası ile, aktif ve güncel iş ilanlarına ulaşabilirsin. Gencark Dişli Mekanik Makina Bakım Elk San Tic Ltd Şti iş başvurusu için cvbenim.com'daki ilanları takip edebilirsin. Gencark Dişli Mekanik Makina Bakım Elk San Tic Ltd Şti iş ilanlarına başvuru sırasında yaşadığın bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsin.

   Eğer üye değilsen hemen üye ol, uygun iş ilanı yayınlandığında ilk sana haber verelim.

   En yeni ilanlarımız belki sana uygun olabilir...

  Firmanın İletişim Bilgileri

 • İletişim bilgilerini görmek için üyelik oluştur.
 • Üyelik Oluştur
 • Daha önce üyelik oluşturduysan giriş yap.
 • Giriş Yap