21.666 ziyaretçi 6 takipçi

Furkan Borwek Makine ve Cnc Kalıp İmalatı

Metal Sanayi

Esenyurt, İstanbul Avrupa

Furkan Borwek Makine ve Cnc Kalıp İmalatı Hakkında

2000 yılında küçük bir borwek atölyesi olarak Erol ALAKAŞ tarafından kurulan Furkan Borwek ilerleyen zaman içerisinde gelişen teknolojiyi takip ederek ve daima makine parkurunu genişleterek, profesyonel yönetim anlayışını , deneyimli ekibi ile borwek ve taşlama işleri yanı sıra dik işlem merkezinde hazır kalıp setleri ve su yollukları işlerinizde titizlik ve hassasiyetle üretiini 800 m2 alanda gerçekleştirmektedir.

Firmamız ilke olarak güven, kalite ve müşteri memnuyetini kendine hedef edinmiştir. Bu amaçla ürünlerin tasarım ve üretiminde yüksek kaliteye daha kısa sürede ve düşük maliyetle üretimini sağlayacak projeleri başarıyla gerçekleştirmiştir.

Fakımız, kaliteli ürün ve zamanında teslimat.

Furkan Borwek Makine ve Cnc Kalıp İmalatı İş İlanları

Furkan Borwek Makine ve Cnc Kalıp İmalatı firmasına ait şuan aktif iş ilanı bulunmamaktadır.

 • Furkan Borwek Makine ve Cnc Kalıp İmalatı iş ilanları sayfası ile, aktif ve güncel iş ilanlarına ulaşabilirsin. Furkan Borwek Makine ve Cnc Kalıp İmalatı iş başvurusu için cvbenim.com'daki ilanları takip edebilirsin. Furkan Borwek Makine ve Cnc Kalıp İmalatı iş ilanlarına başvuru sırasında yaşadığın bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsin.

   Eğer üye değilsen hemen üye ol, uygun iş ilanı yayınlandığında ilk sana haber verelim.

   En yeni ilanlarımız belki sana uygun olabilir...

  Firmanın İletişim Bilgileri

 • İletişim bilgilerini görmek için üyelik oluştur.
 • Üyelik Oluştur
 • Daha önce üyelik oluşturduysan giriş yap.
 • Giriş Yap
 • Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, Çerez Politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır. Kapat