7.122 ziyaretçi 1 takipçi

Furkan Borwek Makine ve Cnc Kalıp İmalatı

Metal Sanayi

Başakşehir, İstanbul Avrupa

Furkan Borwek Makine ve Cnc Kalıp İmalatı Hakkında

2000 yılında küçük bir borwek atölyesi olarak Erol ALAKAŞ tarafından kurulan Furkan Borwek ilerleyen zaman içerisinde gelişen teknolojiyi takip ederek ve daima makine parkurunu genişleterek, profesyonel yönetim anlayışını , deneyimli ekibi ile borwek ve taşlama işleri yanı sıra dik işlem merkezinde hazır kalıp setleri ve su yollukları işlerinizde titizlik ve hassasiyetle üretiini 800 m2 alanda gerçekleştirmektedir.

Firmamız ilke olarak güven, kalite ve müşteri memnuyetini kendine hedef edinmiştir. Bu amaçla ürünlerin tasarım ve üretiminde yüksek kaliteye daha kısa sürede ve düşük maliyetle üretimini sağlayacak projeleri başarıyla gerçekleştirmiştir.

Fakımız, kaliteli ürün ve zamanında teslimat.

Furkan Borwek Makine ve Cnc Kalıp İmalatı İş İlanları

 • İlan Detayı Hızlı Başvur
  İncelendi 19 Ağustos
  Muhasebe Elemanı Furkan Borwek Makine ve Cnc Kalıp İmalatı
  Tam zamanlı İstanbul Avrupa - Başakşehir, İstanbul Avrupa - Esenyurt
 • Furkan Borwek Makine ve Cnc Kalıp İmalatı iş ilanları sayfası ile, aktif ve güncel iş ilanlarına ulaşabilirsin. Furkan Borwek Makine ve Cnc Kalıp İmalatı iş başvurusu için cvbenim.com'daki ilanları takip edebilirsin. Furkan Borwek Makine ve Cnc Kalıp İmalatı iş ilanlarına başvuru sırasında yaşadığın bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsin.

  Firmanın İletişim Bilgileri

 • İletişim bilgilerini görmek için üyelik oluştur.
 • Üyelik Oluştur
 • Daha önce üyelik oluşturduysan giriş yap.
 • Giriş Yap