3.030 ziyaretçi 1 takipçi

Fun Tekstil San ve Tic Ltd Şti

Tekstil

Osmangazi, Bursa

Fun Tekstil San ve Tic Ltd Şti Hakkında

Fun Tekstil Ltd. Şti. olarak 1995 yılından bu yana tekstil sektöründe bayan dış giyim kumaş imalatı konusunda faaliyet göstermekteyiz. Firmamız ağırlıklı Avrupa ülkelerinde (İngiltere – Fransa – İspanya – Hollanda) yerleşik mağaza zincirlerine kumaş tedariği sağlamaktadır.
2014 yılında Kaplama ve Suni Deri İmalatı konusunda yapmış olduğumuz yatım ile Deri görünümlü giyimlik kumaş ve Outwear sektöründe de yer almaya başlamıştır. Mevcut kumaş satışlarımızın yaklaşık 85% ‘i yurt dışına kumaş olarak sevk edilmekte, kalan 15%’lik kısım ise yerli tedarikçiler kanalıyla yurt dışına dikili konfeksiyon ürünü olarak satılmaktadır.

Fun Tekstil San ve Tic Ltd Şti İş İlanları

Fun Tekstil San ve Tic Ltd Şti firmasına ait şuan aktif iş ilanı bulunmamaktadır.

 • Fun Tekstil San ve Tic Ltd Şti iş ilanları sayfası ile, aktif ve güncel iş ilanlarına ulaşabilirsin. Fun Tekstil San ve Tic Ltd Şti iş başvurusu için cvbenim.com'daki ilanları takip edebilirsin. Fun Tekstil San ve Tic Ltd Şti iş ilanlarına başvuru sırasında yaşadığın bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsin.

   Eğer üye değilsen hemen üye ol, uygun iş ilanı yayınlandığında ilk sana haber verelim.

   En yeni ilanlarımız belki sana uygun olabilir...

  Firmanın İletişim Bilgileri

 • İletişim bilgilerini görmek için üyelik oluştur.
 • Üyelik Oluştur
 • Daha önce üyelik oluşturduysan giriş yap.
 • Giriş Yap
 • Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, Çerez Politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır. Kapat