7.155 ziyaretçi 8 takipçi

Fiyaka Danışmanlık ve Temizlik Hizmetleri

Hizmet / İşletme Servisi

Bahçelievler, İstanbul Avrupa

Fiyaka Danışmanlık ve Temizlik Hizmetleri Hakkında

Fiyaka danışmanlık organizasyon ve temizlik hizmetleri” Hüseyin Kaya” tarafından büyük bir özveri gösterilerek merkezi istanbul da olmak üzere 2017 kasım ayında kurulmuş ve faaliyet göstermeye başlamıştır. Gösterdiği bir çok başarılı yenilikçi ve örnek hizmetleri sayesinde her geçen gün sağlam adımlarla büyümeye devam etmektedir.
Firmamizin girişimcilik ruhu sayesinde farklı sektörlerde tecrübe edinmiştir. İlk olarak sektörde başarı konularında uzman yöneticiler ile bir araya gelerek oluşturdukları yönetim kadrosu ile başlangıçda idari danışmanlık içi eğitim ve temizlik ile teknik konularında da değerli başarılar kazanarak müşteri memnuniyetinin tek amacı olduğunu bir kez daha göstererek bu koşulları Fiyaka danışmanlık organizasyon ve temizlik hizmetleri ailesi olarak ilke edinmiştir.
Firmamız ayrıca kurumsal yönetim ilkelerini uzun vadeli ve kalıcı başarının bir gereği olarak göstermekte ve uygulamaktadır.
Şirketimiz, İstanbul Avrupa yakasında hizmet vermekte olup, çalışanlarımız uzun vadeli ve güvene dayalı ilişkiler kuran iş süreçlerine enerji dürüstlük tecrübe ve değer katan başarılı birer profesyonellerdir

Fiyaka Danışmanlık ve Temizlik Hizmetleri İş İlanları

Fiyaka Danışmanlık ve Temizlik Hizmetleri firmasına ait şuan aktif iş ilanı bulunmamaktadır.

 • Fiyaka Danışmanlık ve Temizlik Hizmetleri iş ilanları sayfası ile, aktif ve güncel iş ilanlarına ulaşabilirsin. Fiyaka Danışmanlık ve Temizlik Hizmetleri iş başvurusu için cvbenim.com'daki ilanları takip edebilirsin. Fiyaka Danışmanlık ve Temizlik Hizmetleri iş ilanlarına başvuru sırasında yaşadığın bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsin.

   Eğer üye değilsen hemen üye ol, uygun iş ilanı yayınlandığında ilk sana haber verelim.

   En yeni ilanlarımız belki sana uygun olabilir...

  Firmanın İletişim Bilgileri

 • İletişim bilgilerini görmek için üyelik oluştur.
 • Üyelik Oluştur
 • Daha önce üyelik oluşturduysan giriş yap.
 • Giriş Yap