32.004 ziyaretçi 18 takipçi

Erkay Sağlık ve Sosyal Hizm. Tic. Ltd. Şti

Sağlık/Hastane

Şişli, İstanbul Avrupa

Erkay Sağlık ve Sosyal Hizm. Tic. Ltd. Şti Hakkında

Asude; yaşayıp büyüdüğümüz aile içerisinde aldığımız ve öğrendiğimiz, insana hizmet ilkelerinin en büyüğüdür, felsefesinin sonucu olarak aldığımız terbiyenin gereği olarak yeşermiş, toplum içerisinde şehirleşmenin ve teknolojin getirdiği globalleşmenin yaşlılarımız üzerinde bıraktığı yalnızlığı hissederek 1998 yılında evde hasta ve yaşlı bakımı alanında ilk resmi yapılaşmayı sağlamakla ülkemizde yaşlılara bir ışık olmak amacıyla bir doktor, 1 eczacı 1 işletmeci ve hemşire ile yapılaşmaya gitmiştir.
Evde hemşire bakımı ihtiyacı olan Devlet Yöneticileri, İş adamlarına ve ihtiyacı olan her kesime hitap ederek %100 güven vermiştir.Zaman içerisinde yabancı uyruklu bayanların evde bakım hizmeti vermeleri ile kim ne olduğu belli olmayan bu tür insanlarla olmayacağına inandığımızdan, müşteri portföyümüzün teşvikleri ile 2004 yılı sonu itibariyle Beylerbeyi Üsküdar da 3 katlı 32 kapasiteli bir köşkte Asude 1 Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezini faaliyete geçirerek kendi yerimizde bakım hizmeti vermeye başladık.
2007 yılında Amerika Birleşik Devletlerinde Harvard Üniversitesinde Mastır yapan ikiz çocuklarımızın mastır tezleri huzurevleri olunca Dünya’da bu hizmetin ne tür binalarda ve nasıl yapıldığı araştırılarak 2008 yılında İstanbul da orman içinde 13 dönüm bir arazi alınarak huzurevi ve yaşlı bakım merkezi olarak tasarlanarak inşaatına başlanmış, %65 lık kısmı tamamlanmıştır.
2012 yılında Asude 1 gelen yoğun talebi karşılamak için huzur kent projesine ara verilmiş, İstanbul’un merkezinde Şişli Mecidiyeköy’de 64 kapasiteli huzurevi ve yaşlı bakım merkezi Aralık 2012 tarihinde faaliyete başlamıştır.
Sektörün ufkunu açarak ilkleri gerçekleştiren Asude yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

Erkay Sağlık ve Sosyal Hizm. Tic. Ltd. Şti İş İlanları

 • İlan Detayı Hızlı Başvur
  İncelendi 25 Nisan
  Hemşire Erkay Sağlık ve Sosyal Hizm. Tic. Ltd. Şti
  Tam zamanlı İstanbul Avrupa - Şişli
 • İlan Detayı Hızlı Başvur
  İncelendi 25 Nisan
  Yaşlı Bakım Elemanı Erkay Sağlık ve Sosyal Hizm. Tic. Ltd. Şti
  Tam zamanlı İstanbul Avrupa - Şişli, İstanbul Anadolu - Üsküdar
 • Erkay Sağlık ve Sosyal Hizm. Tic. Ltd. Şti iş ilanları sayfası ile, aktif ve güncel iş ilanlarına ulaşabilirsin. Erkay Sağlık ve Sosyal Hizm. Tic. Ltd. Şti iş başvurusu için cvbenim.com'daki ilanları takip edebilirsin. Erkay Sağlık ve Sosyal Hizm. Tic. Ltd. Şti iş ilanlarına başvuru sırasında yaşadığın bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsin.

  Firmanın İletişim Bilgileri

 • İletişim bilgilerini görmek için üyelik oluştur.
 • Üyelik Oluştur
 • Daha önce üyelik oluşturduysan giriş yap.
 • Giriş Yap
 • Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, Çerez Politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır. Kapat