2.562 ziyaretçi 2 takipçi

Elboy Mühendislik Otomasyon San ve Dış Tic Ltd Şti

Üretim / Endüstriyel Ürünler

Çatalca, İstanbul Avrupa

Elboy Mühendislik Otomasyon San ve Dış Tic Ltd Şti Hakkında

Elboy Endüstriyel Çözümler 27 senelik tecrübesi ile Türkiye’nin önce gelen Elektrostatik Toz Boya Ekipmanları, Yaş Boya Ekipmanları, anahtar teslim boyahaneler ve yüzey işlem teknolojileri üreticilenindendir.

Elboy Makina tescilli ELBOY ve PROTON markaları ile ürettiği yaş ve toz boyama sistemlerinin yanısıra çeşitli tiplerde endüstriyel fırınlar, kimyasal yüzey temizlik hatları, manuel ve otomatik kumlama tesisleri, oto boyama kabinleri, özel tasarım yaş ve toz boya kabin ve fırınları ve emaye kaplama sistemleri imalatı da yapmaktadır. Üretiminde kullandığı malzemelerin seçiminde kalite ve güvenlik titizliğini asla elden bırakmayan Elboy Makina, bu malzemelerin öncelikle kaliteli, emniyet kontrollü, kolay kullanımlı olmasına ve insan sağlığına zarar vermemesine önem veriyor,kalite belgeli yerli malzemelerin yanı sıra uluslararası kalite belgeli yan malzemeleri de güvenle kullanıyor. Tecrübeli çalısma kadrosu ile en yüksek kalitede imalatı hedefleyen ELBOY Makina’nın hizmet felsefesi ürün teslimatıyla sona ermeyecek bir anlayışı üstlenmiş olup müşteri memnuniyeti en önplanda tutulmuştur.

Elboy Mühendislik Otomasyon San ve Dış Tic Ltd Şti İş İlanları

Elboy Mühendislik Otomasyon San ve Dış Tic Ltd Şti firmasına ait şuan aktif iş ilanı bulunmamaktadır.

 • Elboy Mühendislik Otomasyon San ve Dış Tic Ltd Şti iş ilanları sayfası ile, aktif ve güncel iş ilanlarına ulaşabilirsin. Elboy Mühendislik Otomasyon San ve Dış Tic Ltd Şti iş başvurusu için cvbenim.com'daki ilanları takip edebilirsin. Elboy Mühendislik Otomasyon San ve Dış Tic Ltd Şti iş ilanlarına başvuru sırasında yaşadığın bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsin.

   Eğer üye değilsen hemen üye ol, uygun iş ilanı yayınlandığında ilk sana haber verelim.

   En yeni ilanlarımız belki sana uygun olabilir...

  Firmanın İletişim Bilgileri

 • İletişim bilgilerini görmek için üyelik oluştur.
 • Üyelik Oluştur
 • Daha önce üyelik oluşturduysan giriş yap.
 • Giriş Yap