10.048 ziyaretçi 10 takipçi

Düş Bahçesi Anaokulu

Eğitim

Beylikdüzü, İstanbul Avrupa

Düş Bahçesi Anaokulu Hakkında

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olan okulumuz, Beylikdüzü Adakent'te hizmet vermekte olup, 550 m2 açık ve kapalı alanı mevcuttur. Çocuklarımızla bir aile olarak, onlara yaşama ve öğrenme sevgisini aşılamak en büyük hedefimizdir.
Düş Bahçesi Anaokulu, çocukların sadece vakit geçirdikleri anaokulu, yuva, kreş, çocuk evi, gündüz bakımevi değil, okul öncesi eğitimde Milli Eğitim Bakanlığı'nın hazırladığı "eğitim" sistemiyle beraber yine anaokulları için hazırladığı "öğretim" sistemini de büyük bir başarı ile uygulayan bir okul öncesi eğitim ve öğretim kurumudur.
Sınıflarımız, eğitim kadromuz, fiziksel alanların kullanımı, eğitim programlarının uygulanması, Milli Eğitim Bakanlığı kanun ve yönetmeliklerine uygun olarak düzenlenmiştir.
Organik ve el yapımı ağırlıklı sabah ve ikindi kahvaltılarımız ile öğle yemeklerimiz, büyük ve aydınlık yemekhanemizde, hijyen şartlarına uygun bir şekilde öğrencilerimize sunulmaktadır.

Düş Bahçesi Anaokulu İş İlanları

Düş Bahçesi Anaokulu firmasına ait şuan aktif iş ilanı bulunmamaktadır.

 • Düş Bahçesi Anaokulu iş ilanları sayfası ile, aktif ve güncel iş ilanlarına ulaşabilirsin. Düş Bahçesi Anaokulu iş başvurusu için cvbenim.com'daki ilanları takip edebilirsin. Düş Bahçesi Anaokulu iş ilanlarına başvuru sırasında yaşadığın bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsin.

   Eğer üye değilsen hemen üye ol, uygun iş ilanı yayınlandığında ilk sana haber verelim.

   En yeni ilanlarımız belki sana uygun olabilir...

  Firmanın İletişim Bilgileri

 • İletişim bilgilerini görmek için üyelik oluştur.
 • Üyelik Oluştur
 • Daha önce üyelik oluşturduysan giriş yap.
 • Giriş Yap
 • Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, Çerez Politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır. Kapat