4.101 ziyaretçi 1 takipçi

Doğata Spor Sağlık Eğitim Hizmetleri Tic Ltd Şti

Spor

Maltepe, İstanbul Anadolu

Doğata Spor Sağlık Eğitim Hizmetleri Tic Ltd Şti

Doğata Spor Sağlık Eğitim Hizmetleri Tic Ltd Şti Hakkında

Flex2Shape; haftada 2 defa, 20 dakikalık seanslarla, özel tasarlanmış son teknoloji makineler üzerinde, birebir uzman eğitmenler eşliğinde uygulanır; tüm kas gruplarını çalıştırarak vücudu sağlamlaştıran bu yöntem; sağlığınızı korur, vücudunuzu sıkılaştırıp inceltir.
Duruş bozuklarını düzelten, yaşlanma etkisini yavaşlatan ve hatta yanlış spor ve beslenme alışkanlığı nedeni ile kaybedilen kasların geri kazanılmasını sağlayan Flex2Shape egzersizleri aynı zamanda fizik tedavi tamamlayıcısı olarak da tercih edilir.
Üç temel unsuru dikkate alan Flex2Shape ; Yüksek yoğunlukta, maksimum sayıda kas lifini çalıştırıp, düşük kuvvet egzersizi yaptırarak, kas gücünü maksimuma çıkartıyor. Yoğun iş temposu, sağlık durumu veya fiziksel özellikleri nedeni ile spor yapamayan kişilerin Flex2Shape egzersizlerini tercih eder.

Doğata Spor Sağlık Eğitim Hizmetleri Tic Ltd Şti İş İlanları

 • İlan Detayı Hızlı Başvur
  İncelendi 13 Eylül
  Eğitmen Doğata Spor Sağlık Eğitim Hizmetleri Tic Ltd Şti
  Tam zamanlı İstanbul Anadolu - Maltepe
 • İlan Detayı Hızlı Başvur
  İncelendi 13 Eylül
 • Doğata Spor Sağlık Eğitim Hizmetleri Tic Ltd Şti iş ilanları sayfası ile, aktif ve güncel iş ilanlarına ulaşabilirsin. Doğata Spor Sağlık Eğitim Hizmetleri Tic Ltd Şti iş başvurusu için cvbenim.com'daki ilanları takip edebilirsin. Doğata Spor Sağlık Eğitim Hizmetleri Tic Ltd Şti iş ilanlarına başvuru sırasında yaşadığın bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsin.

  Firmanın İletişim Bilgileri

 • İletişim bilgilerini görmek için üyelik oluştur.
 • Üyelik Oluştur
 • Daha önce üyelik oluşturduysan giriş yap.
 • Giriş Yap