3.881 ziyaretçi 2 takipçi

Doğan Makina

İmalat

Merkez, Malatya

Doğan Makina Hakkında

Doğan makine 1.200 m2'lik kapalı alanı 10.000 m2'lik açık alanı ile, yurt içinde ve yurt dışında alanında uzman personeli ile kayısı, hurma, incir, erik ve vişne gibi kuru gıdaların yıkanmasını ve işlenmesini sağlayan ekipmanları teknolojilerinde hizmet vererek faaliyet göstermektedir.
Malatya'da faaliyet gösteren firmamız kuru meyvelerin yıkanmasını ve işlenmesini sağlayan makineleri teknolojilerinde kalitenin simgesi haline gelmiş ve satış sonrası hizmet garantisi ile hizmet vermektedir. Firmamız kurumsal bir yapı ile hem ulusal, hem de uluslararası çalışmaktadır.
Üretimin her aşamasında keliteden vazgeçmemesi, sektöründeki yenilikleri yakından takip etmesi, müşterilerin ihracatlarına hızlı çözümler sunabilmesi ile kaliteli ve güvende tek adres olmayı başarmıştır.
Teknolojinin son imkanlarını kullanarak sac işleme tezgahları ile seri, kaliteli ve standartlara uygun ürünler imal etmektedir. Kayısı, hurma, incir, erik ve vişne gibi kuru meyve ve kuru gıdaların işlenmesini - temizlenmesini sağlayan makinelerimiz müşterilerin ihtiyacını karşılayabilecek her türlü hizmeti vermektedir.

Doğan Makina İş İlanları

Doğan Makina firmasına ait şuan aktif iş ilanı bulunmamaktadır.

 • Doğan Makina iş ilanları sayfası ile, aktif ve güncel iş ilanlarına ulaşabilirsin. Doğan Makina iş başvurusu için cvbenim.com'daki ilanları takip edebilirsin. Doğan Makina iş ilanlarına başvuru sırasında yaşadığın bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsin.

   Eğer üye değilsen hemen üye ol, uygun iş ilanı yayınlandığında ilk sana haber verelim.

   En yeni ilanlarımız belki sana uygun olabilir...

  Firmanın İletişim Bilgileri

 • İletişim bilgilerini görmek için üyelik oluştur.
 • Üyelik Oluştur
 • Daha önce üyelik oluşturduysan giriş yap.
 • Giriş Yap