4.297 ziyaretçi 1 takipçi

Dinamik Barkod Otomasyon Yazılım Müh Bil Tek Tic Ltd Şti

Yazılım

Şehitkamil, Gaziantep

Dinamik Barkod Otomasyon Yazılım Müh Bil Tek Tic Ltd Şti

Dinamik Barkod Otomasyon Yazılım Müh Bil Tek Tic Ltd Şti Hakkında

Çalışkan ve duyarlı personeli ile sektörde yıllardır hizmet veren Dinamik Mühendislik, 1999 yılında yazarkasa ve elektronik terazi satışı ile sektöre adım atmış; kurulduğu yıldan itibaren satış sonrası teknik destek vermeye başlamıştır. Kuruluşundan itibaren hızla gelişen dinamik mühendislik 2000’li yıllarla beraber barkodlu yazarkasa ve barkodlu terazi satışına ağırlık vermiş ve alt yapısını buna bağlı olarak geliştirmiştir. Barkodlu yazarkasa, barkodlu terazi satış, kurulum, eğitim ve teknik destek hizmetiyle ayrıcalık yaratmıştır.

Bununla birlikte; 2000 yılında barkodlu sistemlerin vazgeçilmez bir parçası olan MİKRO Yazılım Evi’nin market programlarının yetkili satıcılığını almıştır
2000 yılından itibaren ticari yazılımlar konusunda çalışmaya başlayan Dinamik Mühendislik, halen Mikro Ticari programlarının Retail çözüm ortaklığı, ERP satış, servis noktası ve yetkili satıcılığını yapmaktadır.

Devamını göster ...

Dinamik Barkod Otomasyon Yazılım Müh Bil Tek Tic Ltd Şti İş İlanları

Dinamik Barkod Otomasyon Yazılım Müh Bil Tek Tic Ltd Şti firmasına ait şuan aktif iş ilanı bulunmamaktadır.

 • Dinamik Barkod Otomasyon Yazılım Müh Bil Tek Tic Ltd Şti iş ilanları sayfası ile, aktif ve güncel iş ilanlarına ulaşabilirsin. Dinamik Barkod Otomasyon Yazılım Müh Bil Tek Tic Ltd Şti iş başvurusu için cvbenim.com'daki ilanları takip edebilirsin. Dinamik Barkod Otomasyon Yazılım Müh Bil Tek Tic Ltd Şti iş ilanlarına başvuru sırasında yaşadığın bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsin.

   Eğer üye değilsen hemen üye ol, uygun iş ilanı yayınlandığında ilk sana haber verelim.

   En yeni ilanlarımız belki sana uygun olabilir...

  Firmanın İletişim Bilgileri

 • İletişim bilgilerini görmek için üyelik oluştur.
 • Üyelik Oluştur
 • Daha önce üyelik oluşturduysan giriş yap.
 • Giriş Yap