18.850 ziyaretçi 3 takipçi

Demir Eisen İnşaat San. ve Tic. A.Ş.

İnşaat

Çankaya, Ankara

Demir Eisen İnşaat San. ve Tic. A.Ş. Hakkında

Firmamız; İnşaat sektöründe faaliyet göstermek amacıyla kurulmuş olup, yurt içi ve yurt dışı alanlarda (AVM, Hastane, Kamu binası, Eğitim kurumu, MSB Binaları, Residanslar, Toplu Konut projeleri, Endüstriyel tesis) önemli görevler üstlenmeyi ve kaliteli hizmek vermeyi amaçlamıştır.

Geçen yıllarla birlikte sektörün gelişimini takip etmeyi görev bilen firmamız, taahhüt grubundaki faaliyetlerini tesisat uygulamaları ile sınırlamayarak Klima-Havalandırma, Otomatik Kontrol-BAS(Bina Otomasyon Sistemi), Mutfak-Çamaşırhane, Yangın Söndürme, Doğal Gaz ve Brülör tesisatı, Pnömatik Tesisatı, Medikal Gaz Tesisatı, Kojenarasyon Tesisatı işleriyle genişletmiş ve projelendirme-mühendislik-müşavirlik hizmetleri vermeye başlamıştır.

Demir Eisen İnşaat San. ve Tic. A.Ş. İş İlanları

Demir Eisen İnşaat San. ve Tic. A.Ş. firmasına ait şuan aktif iş ilanı bulunmamaktadır.

 • Demir Eisen İnşaat San. ve Tic. A.Ş. iş ilanları sayfası ile, aktif ve güncel iş ilanlarına ulaşabilirsin. Demir Eisen İnşaat San. ve Tic. A.Ş. iş başvurusu için cvbenim.com'daki ilanları takip edebilirsin. Demir Eisen İnşaat San. ve Tic. A.Ş. iş ilanlarına başvuru sırasında yaşadığın bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsin.

   Eğer üye değilsen hemen üye ol, uygun iş ilanı yayınlandığında ilk sana haber verelim.

   En yeni ilanlarımız belki sana uygun olabilir...

  Firmanın İletişim Bilgileri

 • İletişim bilgilerini görmek için üyelik oluştur.
 • Üyelik Oluştur
 • Daha önce üyelik oluşturduysan giriş yap.
 • Giriş Yap
 • Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, Çerez Politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır. Kapat