4.559 ziyaretçi 11 takipçi

Daygen Mühendislik Asansör İnş. Sos. Hiz. Gıda Bilişim San. ve Tic. Ltd. Şti.

Asansör

Çerkezköy, Tekirdağ

Daygen Mühendislik Asansör İnş. Sos. Hiz. Gıda Bilişim San. ve Tic. Ltd. Şti. Hakkında

YILLARIN BİRİKİMİ
2005 Yılından itibaren kazandığımız engin tecrübemizle müşterilerimizin eğilim ve zevklerini inşa ettik. Küçük bir atölyeden başlayan şirketimizin büyüme stratejisi, müşterilerin ihtiyaçları ile uyum içerisinde ürünler üretip büyük bir sanayi olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Er-fa asansör ürünleri 2013 yılında temelleri atılan Daygen Mühendisik tarafından üretilmektedir. Bu büyük maceranın başarılı girişimcisi ve kurucularından biri olan ERCAN YILMAZ ilk olarak 2005 yılında montaj-bakım ve servis olarak sektöre adım atmıştır. 2013 yılında müşteri talepleri doğrultusunda asansör kabini üretimi, asansör kapısı üretimi, otomatik kapı üretimi, asansöre ait diğer tüm ekipmanları ve belgelendirme, ruhsatlandırma ile faaliyete başlamıştır.

Devamını göster ...

Daygen Mühendislik Asansör İnş. Sos. Hiz. Gıda Bilişim San. ve Tic. Ltd. Şti. İş İlanları

Daygen Mühendislik Asansör İnş. Sos. Hiz. Gıda Bilişim San. ve Tic. Ltd. Şti. firmasına ait şuan aktif iş ilanı bulunmamaktadır.

 • Daygen Mühendislik Asansör İnş. Sos. Hiz. Gıda Bilişim San. ve Tic. Ltd. Şti. iş ilanları sayfası ile, aktif ve güncel iş ilanlarına ulaşabilirsin. Daygen Mühendislik Asansör İnş. Sos. Hiz. Gıda Bilişim San. ve Tic. Ltd. Şti. iş başvurusu için cvbenim.com'daki ilanları takip edebilirsin. Daygen Mühendislik Asansör İnş. Sos. Hiz. Gıda Bilişim San. ve Tic. Ltd. Şti. iş ilanlarına başvuru sırasında yaşadığın bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsin.

   Eğer üye değilsen hemen üye ol, uygun iş ilanı yayınlandığında ilk sana haber verelim.

   En yeni ilanlarımız belki sana uygun olabilir...

  Firmanın İletişim Bilgileri

 • İletişim bilgilerini görmek için üyelik oluştur.
 • Üyelik Oluştur
 • Daha önce üyelik oluşturduysan giriş yap.
 • Giriş Yap