11.338 ziyaretçi 2 takipçi

Data Güvenlik

Elektrik ve Elektronik

Sultangazi, İstanbul Avrupa

Data Güvenlik Hakkında

2003 Yılında İstanbul’un Sultangazi semtinde kurulan DATA GÜVENLİK cctv kapalı devre güvenlik kamera sistemleri, Anolog kamera, Ahd kamera, İp kamera sistemleri, alarm sistemleri, Dsc Alarm, Paradox Alarm, Crow Alarm, Desi Alarm, Wisetech Alarm, Teknim Alarm, Caddx Alarm ve teknik servis hizmetlerinin keşif, projelendirme, satış, satış sonrası servis ve destek hizmetlerini sunmaktadır. Piyasada kendine belirlemiş olduğu hedefler doğrultusunda, kaliteli ürün ve kaliteli hizmet anlayışıyla kısa zamanda, gerek hizmet vermiş olduğu müşterilerinin gerekse de firmaların güvenini ve desteğini arkasına almak suretiyle hızlı bir büyüme trendi içine girmiştir.

DATA GÜVENLİK güvenlik pazarında kaliteli ürün ve kaliteli hizmet anlayışını kendine ilke olarak benimsemiş, genç ve dinamik kadrosu, profesyonel bakış açısı ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile kısa zamanda büyük yol kat etmiş, büyümeyi hedefleyen genç ve dinamik bir güvenlik ve bilişim firmasıdır.

Data Güvenlik İş İlanları

Data Güvenlik firmasına ait şuan aktif iş ilanı bulunmamaktadır.

 • Data Güvenlik iş ilanları sayfası ile, aktif ve güncel iş ilanlarına ulaşabilirsin. Data Güvenlik iş başvurusu için cvbenim.com'daki ilanları takip edebilirsin. Data Güvenlik iş ilanlarına başvuru sırasında yaşadığın bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsin.

   Eğer üye değilsen hemen üye ol, uygun iş ilanı yayınlandığında ilk sana haber verelim.

   En yeni ilanlarımız belki sana uygun olabilir...

  Firmanın İletişim Bilgileri

 • İletişim bilgilerini görmek için üyelik oluştur.
 • Üyelik Oluştur
 • Daha önce üyelik oluşturduysan giriş yap.
 • Giriş Yap
 • Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, Çerez Politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır. Kapat