2.133 ziyaretçi 2 takipçi

Cobix Yazılım Arge Teknolojileri İç ve Dış Tic.Ltd.Şti.

Bilgisayar / BT / Internet

Çankaya, Ankara

Cobix Yazılım Arge Teknolojileri İç ve Dış Tic.Ltd.Şti.

Cobix Yazılım Arge Teknolojileri İç ve Dış Tic.Ltd.Şti. Hakkında

- Cobix 2013 senesinde Magusa şehrinde kurulmuş bir firmadır. Firmanın önceki faaliyetleri daha önceden Matcob Bilgisayar Hastanesi ile yapıldı. Arge çalışmalarımızın hız kazanması nedeniyle personellerin ve iş ortakların sadece Ar-Ge çalışmasını yapabilmesi için COBİX YAZILIM ARGE TEKNOLOJİLERİ İÇ VE DIŞ TİCARET Ltd. şirketi kuruldu.

- Cobix'in yeni yatırımları arasında yer alan teknoloji;tam otomasyonlu modern üretim alanı ile, gelişmiş malzeme içerikli teknolojileri uzman kadrosu ile uygulamakta ve bunları Türkiye, K.K.T.C ve dünya pazarına sunmakta olup; savunma sanayii, enerji, sağlık, otomotiv, tekstil, turizm, metalurji ve kimya gibi farklı endüstrilerin ihtiyaçlarına yanıt vermektedir. Ar-Ge alanındaki gücü ile Cobix bu alanlardaki öncü kuruluşlar arasında yer alabilmek için web ve otomasyon uygulamaları üzerine odaklanmaktadır.

K.K.T.C. ve T.C. için faaliyetleri
Devamını göster ...

Cobix Yazılım Arge Teknolojileri İç ve Dış Tic.Ltd.Şti. İş İlanları

Cobix Yazılım Arge Teknolojileri İç ve Dış Tic.Ltd.Şti. firmasına ait şuan aktif iş ilanı bulunmamaktadır.

 • Cobix Yazılım Arge Teknolojileri İç ve Dış Tic.Ltd.Şti. iş ilanları sayfası ile, aktif ve güncel iş ilanlarına ulaşabilirsin. Cobix Yazılım Arge Teknolojileri İç ve Dış Tic.Ltd.Şti. iş başvurusu için cvbenim.com'daki ilanları takip edebilirsin. Cobix Yazılım Arge Teknolojileri İç ve Dış Tic.Ltd.Şti. iş ilanlarına başvuru sırasında yaşadığın bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsin.

   Eğer üye değilsen hemen üye ol, uygun iş ilanı yayınlandığında ilk sana haber verelim.

   En yeni ilanlarımız belki sana uygun olabilir...

  Firmanın İletişim Bilgileri

 • İletişim bilgilerini görmek için üyelik oluştur.
 • Üyelik Oluştur
 • Daha önce üyelik oluşturduysan giriş yap.
 • Giriş Yap