1.787 ziyaretçi 2 takipçi

Cedetaş Elektrik A.Ş.

Elektrik ve Elektronik

Pendik, İstanbul Anadolu

61
İzlenme
0
Beğeni
Beğen

Cedetaş Elektrik A.Ş. Hakkında

iCe Akıllı Ev Sistemleri; Cedetaş Elektonik AŞ'nin masrkası olan, Türkiye'nin ilk ve tek kablosuz yerli, kablolu olarak ise 3. akıllı ev sistemidir. Kullanıcı taleplerine göre kablolu ve kablosuz akıllı ev sistemlerinin müşterine sunan tek isimdir. Dolasıyla kablolu sistemin maliyet tasarrufunu ve kablosuz sistemin konfolu, yıkım gerekmeksizin kolay montajını bir arada sunmaktadır. Cedetaş Elektronik AŞ. 2014 kuruluşlu ve konseptinde sadece akıllı ev ve güvenlik sistemleri barındıran otomasyon şirketidir. Cedetaş AŞ'nin kurucusu olan ve halen şirketin Yönetim Kurulu Başkanlığını sürdüen Mustafa Hayri Cedetaş aynı zamanda Türkiye'nin ilk olan kablosuz akıllı ev ev sisteminin de buluşcusu ve tasarımcısı oluğ ürün geliştirme ve Arge'yi şirket ortağı Recai Bey ile devam etmektedir. Şirletin 2 kurucu ortaüından biri olan Cem Bey, Cedetaş'ın Marmara Üniversite'nden okurken ev arkadaşı olmuş ve dostlukları bu güne gelmiştir.


Cedetaş Elektrik A.Ş. İş İlanları

 • İlan Detayı Hızlı Başvur
  İncelendi 20 Mayıs
  Elektrik Elektronik Teknikeri Cedetaş Elektrik A.Ş.
  Tam zamanlı İstanbul Anadolu - Pendik
 • Cedetaş Elektrik A.Ş. iş ilanları sayfası ile, aktif ve güncel iş ilanlarına ulaşabilirsin. Cedetaş Elektrik A.Ş. iş başvurusu için cvbenim.com'daki ilanları takip edebilirsin. Cedetaş Elektrik A.Ş. iş ilanlarına başvuru sırasında yaşadığın bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsin.

  Firmanın İletişim Bilgileri

 • İletişim bilgilerini görmek için üyelik oluştur.
 • Üyelik Oluştur
 • Daha önce üyelik oluşturduysan giriş yap.
 • Giriş Yap
 • Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, Çerez Politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır. Kapat