1.269 ziyaretçi 0 takipçi

Çavuşoğlu Yemenler Yapı A.Ş.

Ev Mobilyaları

Pendik, İstanbul Anadolu

Çavuşoğlu Yemenler Yapı A.Ş.

Çavuşoğlu Yemenler Yapı A.Ş. Hakkında

ÇAVUŞOĞLU YEMENLER YAPI A.Ş. temelleri, 1992’de, atıldı. ÇAVUŞOĞLU YEMENLER YAPI A.Ş. geçmişten bugüne edindiği tecrübe sayesinde güç ve güvenle, yapılan projelerimiz gibi sağlam temeller üzerinde yükselmektedir. “İhtiyacı olan her aileyi ev sahibi yapmak, onlara hak ettikleri mutlu ve huzurlu yaşamı sunmak” ilkeleri ile başlayan ÇAVUŞOĞLU YEMENLER YAPI A.Ş. yolculuğu, cesur ve kararlı adımlarla bugüne kadar faaliyet gösterdiği her alanda, hedeflediği noktalara ulaştı.
Şirketimizi; zorlu süreçlerden geçerek güçlü finansal yapımızla birlikte bu hedeflere taşıyan ve ÇAVUŞOĞLU YEMENLER YAPI A.Ş. olmanın haklı gururunu yaşatan, binlerce müşterimizin mutluluğu ve onların şirketimize kazandığı güven duygusu olmuştur.
ÇAVUŞOĞLU YEMENLER YAPI A.Ş. olarak çıktığımız bu yolda bünyemize kattığımız grup şirketleri ile emin adımlarla büyüyen şirketimiz, inşaat sektöründe fark yaratarak başarıyla yolumuza devam etmekteyiz. Bugün, 30 yıllık gelecek üretmenin gururunu yaşıyoruz. Değer kazanmak için değer üretmek gerekir. Güven kazanmak için ise güvenilir olmak gerekir. İlklerin sahibi olabilmek cesaret ister. Bilginin sonsuzluğuna inanmak, bilgiye hayal gücünü katmak ve koşullar değişse de yola çıkış amacını unutmamak gerekir. Biz daha iyiyi üretmenin heyecanını bir an bile kaybetmeden hedeflerimiz doğrultusunda başarılı olduk.
Ulaştığımız her hedefte, daha uzakta yeni bir hedef belirledik. Ev sahibi yaptığımız her birey ile, her aile ile birlikte sevindik. Onların mutluluğuna ve heyecanına ortak olduk. Bu sayede ÇAVUŞOĞLU YEMENLER markasına duyulan güven arttıkça, taşıdığımız sorumluluk ta büyümüş oldu.
Dokunup, değiştirdiğimiz binlerce yaşam, bizim için yeni hayaller yarattı. Onların mutluluğu bizim ilham kaynağımız oldu. Gelecekte gerçekleştireceğimiz tüm projelerimiz de; bulunduğumuz çizgimizden şaşmadan daima yenilikçi olarak, her adımda bu hayaller çerçevesinde olacaktır. Bizim için her birey bir aile, her aile bir yuva demektir. Onları sıcak birer yuva sahibi yapmaksa bizim tek hayalimizdir.
Devamını göster ...

Çavuşoğlu Yemenler Yapı A.Ş. İş İlanları

 • İlan Detayı Hızlı Başvur
  İncelendi 02 Haziran
  Mobilya Ustası Çavuşoğlu Yemenler Yapı A.Ş.
  Tam zamanlı İstanbul Anadolu - Pendik
 • Çavuşoğlu Yemenler Yapı A.Ş. iş ilanları sayfası ile, aktif ve güncel iş ilanlarına ulaşabilirsin. Çavuşoğlu Yemenler Yapı A.Ş. iş başvurusu için cvbenim.com'daki ilanları takip edebilirsin. Çavuşoğlu Yemenler Yapı A.Ş. iş ilanlarına başvuru sırasında yaşadığın bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsin.

  Firmanın İletişim Bilgileri

 • İletişim bilgilerini görmek için üyelik oluştur.
 • Üyelik Oluştur
 • Daha önce üyelik oluşturduysan giriş yap.
 • Giriş Yap
 • Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, Çerez Politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır. Kapat