4.495 ziyaretçi 2 takipçi

Busel Makina San ve Tic Ltd Şti

Havacılık

Odunpazarı, Eskişehir

Busel Makina San ve Tic Ltd Şti

Busel Makina San ve Tic Ltd Şti Hakkında

BUSEL MAKİNA . 2005 yılında Karbür ve seramik insertlerin(INDEXABLE INSERT) bilenmesi ve tekrar üretime geri kullanılmak üzere kazandırılması amacıyla ESKİŞEHİR' de kurulmuştur.

2012 yılında, ESKİŞEHİR KOBİ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ tesisine taşınarak üretim kapasitesini ve kabiliyetini genişleterek havacılık.savunma ve enerji endüstrisine yüksek hassasiyetli motor ve yapısal parçaların üretimi için faaliyetlerine başlamıştır.

20 YILI AŞKIN HAVACILIK TECRÜBESİ İLE TALAŞLI İMALAT .ÖZEL KESİCİ TAKIM TASARIMI.İMALATI VE ÜRÜN GELİŞTİRMESİ, FİKSTÜR VE TAKIM TASARIMI/İMALATI.MÜHENDİSLİK ÇÖZÜMLERİ ALANLARINDA DA HİZMET VERMEKTEDİR.
Devamını göster ...

Busel Makina San ve Tic Ltd Şti İş İlanları

Busel Makina San ve Tic Ltd Şti firmasına ait şuan aktif iş ilanı bulunmamaktadır.

 • Busel Makina San ve Tic Ltd Şti iş ilanları sayfası ile, aktif ve güncel iş ilanlarına ulaşabilirsin. Busel Makina San ve Tic Ltd Şti iş başvurusu için cvbenim.com'daki ilanları takip edebilirsin. Busel Makina San ve Tic Ltd Şti iş ilanlarına başvuru sırasında yaşadığın bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsin.

   Eğer üye değilsen hemen üye ol, uygun iş ilanı yayınlandığında ilk sana haber verelim.

   En yeni ilanlarımız belki sana uygun olabilir...

  Firmanın İletişim Bilgileri

 • İletişim bilgilerini görmek için üyelik oluştur.
 • Üyelik Oluştur
 • Daha önce üyelik oluşturduysan giriş yap.
 • Giriş Yap
 • Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, Çerez Politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır. Kapat