28.426 ziyaretçi 35 takipçi

Burhan Global Ticaret A.Ş.

İthalat/İhracat

Esenyurt, İstanbul Avrupa

Burhan Global Ticaret A.Ş.

Burhan Global Ticaret A.Ş. Hakkında

Burhan Global Ticaret Anonim Şirketi, 70 ülkeyi aşan ve her geçen gün artan geniş uluslararası ağına odaklanarak süreci daha iyi yönetebilmek amacıyla Burhanoğulları Topluluğu tarafından kurulmuştur.

Kurulduğu 1975 yılından günümüze birikmiş tecrübesi, nitelikli iş gücü, mevcut dış ilişkileriyle Burhanoğulları Topluluğu'nun uluslararası pazarlarda iş geliştirme misyonunu üstlenmiştir. Şirket, topluluk ürünlerinin yanı sıra yurt içindeki pek çok üreticinin ürünlerini de dünya pazarlarıyla buluşturmaktadır.

Şirketimiz, Burhanoğulları Topluluğu'nun dış ticaret stratejisi çerçevesinde topluluk üretim tesislerinde üretilen Ayakkabı Bakım Ürünleri, Aerosol Ürünleri, Islak Mendil, Sabun, Kişisel Bakım Ürünleri, Ev Bakım Ürünleri, Oto Bakım Ürünleri gibi ürünlerin yurtdışına pazarlanması, ihracatı, operasyonel takibi ve gümrük işlemlerini sürdürmenin yanı sıra grup şirketlerinin temel hammadde ihtiyaçları ile ilgili ithalatlarını da gerçekleştirmektedir.
Devamını göster ...

Burhan Global Ticaret A.Ş. İş İlanları

 • İlan Detayı Hızlı Başvur
  İncelendi 27 Kasım
  Muhasebe Elemanı Burhan Global Ticaret A.Ş.
  Tam zamanlı İstanbul Avrupa - Esenyurt
 • Burhan Global Ticaret A.Ş. iş ilanları sayfası ile, aktif ve güncel iş ilanlarına ulaşabilirsin. Burhan Global Ticaret A.Ş. iş başvurusu için cvbenim.com'daki ilanları takip edebilirsin. Burhan Global Ticaret A.Ş. iş ilanlarına başvuru sırasında yaşadığın bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsin.

  Firmanın İletişim Bilgileri

 • İletişim bilgilerini görmek için üyelik oluştur.
 • Üyelik Oluştur
 • Daha önce üyelik oluşturduysan giriş yap.
 • Giriş Yap
 • Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, Çerez Politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır. Kapat