1.472 ziyaretçi 0 takipçi

Beştav Uluslararası Ticaret Danışmanlığı Ltd Şti

Dış Ticaret

Meram, Konya

Beştav Uluslararası Ticaret Danışmanlığı Ltd Şti Hakkında

Beştav Uluslararası Ticaret Ltd. Şti. Olarak 1974 yılında faaliyete başlayan firmamız, ev tekstilinden çatı izolasyon malzemelerine kadar onlarca kalem ürünün ihracatını yapmış, Konya'nın büyük sanayi üreticilerinin ihtiyaçları doğrultusunda makina ve ekipman ithalatlarını en verimli şekilde yapmalarına yardımcı olmuştur. 2017 yılında yeniden yapılanarak Beştav Uluslararası Ticaret Danışmanlığı Ltd. Şti. adı altında 40 yılı aşan bilgi ve deneyimi ile uluslararası ticaret danışmanlığı alanında faaliyet göstermeye başlamıştır.

Beştav, Özellikle Uluslararası Rekabetin Geliştirilmesi Projeleri (UR-GE) danışmanlığı ve Ticari İstihbarat alanlarında danışmanlık hizmeti sunmakta olup, bu projelerde çözüm ortakları ile birlikte en iyi sonucu almanızı sağlamayı öncelikli hedef olarak belirlemiştir.

Uluslararası Ticari İstihbarat alanında uzman kadromuz, firmanızın en kısa sürede hedef pazarlara girmesi için gerekli teknik ve stratejik alt yapının kurulmasını sağlamakta ve kadrolarınızı ticari istihbarat konusunda eğitmektedir.
Devamını göster ...

Beştav Uluslararası Ticaret Danışmanlığı Ltd Şti İş İlanları

Beştav Uluslararası Ticaret Danışmanlığı Ltd Şti firmasına ait şuan aktif iş ilanı bulunmamaktadır.

 • Beştav Uluslararası Ticaret Danışmanlığı Ltd Şti iş ilanları sayfası ile, aktif ve güncel iş ilanlarına ulaşabilirsin. Beştav Uluslararası Ticaret Danışmanlığı Ltd Şti iş başvurusu için cvbenim.com'daki ilanları takip edebilirsin. Beştav Uluslararası Ticaret Danışmanlığı Ltd Şti iş ilanlarına başvuru sırasında yaşadığın bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsin.

   Eğer üye değilsen hemen üye ol, uygun iş ilanı yayınlandığında ilk sana haber verelim.

   En yeni ilanlarımız belki sana uygun olabilir...

  Firmanın İletişim Bilgileri

 • İletişim bilgilerini görmek için üyelik oluştur.
 • Üyelik Oluştur
 • Daha önce üyelik oluşturduysan giriş yap.
 • Giriş Yap