8.835 ziyaretçi 2 takipçi

Bes Teknoloji Elektrik Elektronik Güvenlik Sistemleri San ve Tic Ltd Şti

Güvenlik

Beykoz, İstanbul Anadolu

Bes Teknoloji Elektrik Elektronik Güvenlik Sistemleri San ve Tic Ltd Şti Hakkında

BES Teknoloji Elektronik Güvenlik sektörünün üç dinamiği olan Bilişim, Teknoloji, Elektrik Elektronik olarak bir çatı altında toplanmıştır. Firma kurucularının mesleki faaliyetleri 93’lü yılların başında çeşitli işletmelerde çalışarak başlamıştır. 15 yıllık bilgi birikiminden sonra şirketleşmeye gidilmiştir. Geçmişi yıllara dayanan geniş bilgi ve tecrübesiyle;yetişmiş, genç, dinamik, hızlı ekibiyle Bilişim Teknoloji ve Elektronik Güvenlik sektörlere günümüz teknolojisine uygun hizmet vermektedir. Her ayrı birim için özel olarak hazırlanmış hizmet programlarıyla müşteriler için tek performans ölçüsü olan üstün kaliteyi,en elverişli maliyet ve profesyonel elemanlar ile yerine getirmektedir. İşlerin yürütülmesi sırasında bir çözüm ortağı olarak benimsediği işverene, hizmetin daha etkin ve ekonomik olarak yürütülebilmesi için her türlü yapıcı ve olumlu önerileri getirmektedir.

BES Teknoloji , proje veya konseptin analizi ve başladığı çalışmalarını araştırma, eskiz, etüt ve tasarımla devam ettirip, tüm detayları en küçük ayrıntısına kadar çözerek sonuçlandırır. Bu hizmetlerde amaçlanan; yanlızca özgün bir satışı gerçekleştirmek değil, aynı zamanda işverenin yatırımının optimizasyonunu sağlamak üzere doğru teknoloji seçimi ile daha güvenli metotları ve detay çözümleri geliştirmektir. Kullanıcı memnuniyetini en üst düzeyde tutarak doğru teknolojiler ile talep karşılığında anahtar teslimi projeler sunmaktadır.

Faliyet Alanlarımız
Devamını göster ...

Bes Teknoloji Elektrik Elektronik Güvenlik Sistemleri San ve Tic Ltd Şti İş İlanları

Bes Teknoloji Elektrik Elektronik Güvenlik Sistemleri San ve Tic Ltd Şti firmasına ait şuan aktif iş ilanı bulunmamaktadır.

 • Bes Teknoloji Elektrik Elektronik Güvenlik Sistemleri San ve Tic Ltd Şti iş ilanları sayfası ile, aktif ve güncel iş ilanlarına ulaşabilirsin. Bes Teknoloji Elektrik Elektronik Güvenlik Sistemleri San ve Tic Ltd Şti iş başvurusu için cvbenim.com'daki ilanları takip edebilirsin. Bes Teknoloji Elektrik Elektronik Güvenlik Sistemleri San ve Tic Ltd Şti iş ilanlarına başvuru sırasında yaşadığın bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsin.

   Eğer üye değilsen hemen üye ol, uygun iş ilanı yayınlandığında ilk sana haber verelim.

   En yeni ilanlarımız belki sana uygun olabilir...

  Firmanın İletişim Bilgileri

 • İletişim bilgilerini görmek için üyelik oluştur.
 • Üyelik Oluştur
 • Daha önce üyelik oluşturduysan giriş yap.
 • Giriş Yap
 • Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, Çerez Politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır. Kapat