6.639 ziyaretçi 3 takipçi

Ay Group Profesyonel Hizmetler Yönetimi A.Ş.

Hizmet / İşletme Servisi

Bakırköy, İstanbul Avrupa

Ay Group Profesyonel Hizmetler Yönetimi A.Ş.

Ay Group Profesyonel Hizmetler Yönetimi A.Ş. Hakkında

Misyon
En büyük ve öncelikli misyonu, teknik partnerliğimizin hassasiyetlerinize hakim olduğunu gösterebilmek ve karşılıklı “BENİM PERSONELİM, BENİM İŞLETMEM” algısını oluşturabilmektir. Ekiplerimizin aldığı her aksiyon öncesi ve sonrası fotoğraflar ile şüpheye yer bırakmayacak şekilde sistemde 5 yıl süre ile korunmaktadır. Tüm süreç, operasyonel ve finansal özet tablolarla birlikle, tarafınıza atanmış mühendis arkadaşlarımız tarafından koordinasyon ve değerlendirme dönemlerinde online sistemler üzerinden veya dilerseniz interaktif şekilde sizlere aktarılmaktadır. AY GROUP, işletmelerinizde teknik konforunuzu korumak üzere kurulu organizasyonuyla her an sizlerle birliktedir.

Vizyon
Ay Group çatısı altında farklı sektörlere yönelik sunulan bütüncül hizmet anlayışını jeneratif yaklaşımlar ile üst seviyede memnuniyet derecesine ulaştırmak. Perakende sektöründe yer alan zincir mağazalar ile yönetim ofisleri, plazalar, oteller, tatil köylerinin yanı sıra medya ve bilişim alanlarında da hizmete ihtiyacı olan işletmelerin teknik partnerliği ve danışmanlığının yanında, işletme ihtiyaçlarını tek çatı altında karşılayabilen güçlü bir organizasyon ile ulusal pazarda sektörlere yön veren öncü güç olarak, liderlik bayrağının daimi taşıyıcısı vizyonu ile hareket etmektir.

Ay Group Profesyonel Hizmetler Yönetimi A.Ş. İş İlanları

Ay Group Profesyonel Hizmetler Yönetimi A.Ş. firmasına ait şuan aktif iş ilanı bulunmamaktadır.

 • Ay Group Profesyonel Hizmetler Yönetimi A.Ş. iş ilanları sayfası ile, aktif ve güncel iş ilanlarına ulaşabilirsin. Ay Group Profesyonel Hizmetler Yönetimi A.Ş. iş başvurusu için cvbenim.com'daki ilanları takip edebilirsin. Ay Group Profesyonel Hizmetler Yönetimi A.Ş. iş ilanlarına başvuru sırasında yaşadığın bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsin.

   Eğer üye değilsen hemen üye ol, uygun iş ilanı yayınlandığında ilk sana haber verelim.

   En yeni ilanlarımız belki sana uygun olabilir...

  Firmanın İletişim Bilgileri

 • İletişim bilgilerini görmek için üyelik oluştur.
 • Üyelik Oluştur
 • Daha önce üyelik oluşturduysan giriş yap.
 • Giriş Yap
 • Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, Çerez Politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır. Kapat