5.644 ziyaretçi 11 takipçi

Avrupa Elit Anaokulu

Eğitim

Gaziosmanpaşa, İstanbul Avrupa

Avrupa Elit Anaokulu Hakkında

Temel hedefimiz, çocuklarımıza akademik başarının yanı sıra mutlu, sağlıklı ve toplum bilincine ulaşan bireyler olma isteği ve yeteneğini kazandırmaktır. Her çocuk kendi iç dünyasında özgür, çok yönlü, sorgulayan, araştıran ve yaratıcı özellikleri ile bir bütün olduğuna, toplumsal başarı ve mutluluğa ulaşmak o toplumda iyi yetiştirilmiş bireylerce sağlanabileceğine; bu nedenle de insan için gösterilecek en önemli çabanın eğitim olduğuna inanıyoruz.

Topluma yararlı olacak kişilik özelliklerini kazandırmak hedefimizdir.

Temel ilkemiz, “öğrencinin ruh sağlığını korumaya öncelik vererek aynı iklim ve kültür içinde eğitilmesinin sağlanmasıdır.”

Avrupa Elit Anaokulu İş İlanları

Avrupa Elit Anaokulu firmasına ait şuan aktif iş ilanı bulunmamaktadır.

 • Avrupa Elit Anaokulu iş ilanları sayfası ile, aktif ve güncel iş ilanlarına ulaşabilirsin. Avrupa Elit Anaokulu iş başvurusu için cvbenim.com'daki ilanları takip edebilirsin. Avrupa Elit Anaokulu iş ilanlarına başvuru sırasında yaşadığın bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsin.

   Eğer üye değilsen hemen üye ol, uygun iş ilanı yayınlandığında ilk sana haber verelim.

   En yeni ilanlarımız belki sana uygun olabilir...

  Firmanın İletişim Bilgileri

 • İletişim bilgilerini görmek için üyelik oluştur.
 • Üyelik Oluştur
 • Daha önce üyelik oluşturduysan giriş yap.
 • Giriş Yap
 • Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, Çerez Politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır. Kapat