5.016 ziyaretçi 0 takipçi

Asude Tekstil Eşarp San ve Tic Ltd Şti

Tekstil

Fatih, İstanbul Avrupa

Asude Tekstil Eşarp San ve Tic Ltd Şti Hakkında

Temelleri 1993 yılında atılan Asude Tekstil, 20 yılı aşan yolculuğunda, kalitenin ve zerafetin hep bir adım önünde giderek sektörün başarılı oyuncularından biri haline geldi. Kuruluşundan bu zamana kadar bayanların ihtiyaç ve arzularını kentin enerjisinden ve tavrından esinlenerek oluşturulan koleksiyonlarla karşıladı. Her daim özenle hazırlanmış ve hayatı kolaylaştırıcı benzersiz tasarımlar sunmayı hedefleyen Asude Tekstil sahip olduğu saygınlık, marka imajı ve güçlü ortaklıklar sayesinde ana faaliyet alanında büyüyerek, Türkiye ekonomisinin gelişimine katkı sağladı. Etik değerlere tam bağlılık, uluslararası standartlara uyum ve sürekli gelişim amacı gözeten Asude Tekstil, bünyesinde bulundurduğu ARMANDA ve KROREN markaları ile ülkesinde yakaladığı başarıyı dünyada da yakalama hedefine adım adım ilerlemekte. Bu minvalde sizlere hizmet vermenin haklı onurunu ve gururunu yaşamaktayız.


Asude Tekstil Eşarp San ve Tic Ltd Şti İş İlanları

Asude Tekstil Eşarp San ve Tic Ltd Şti firmasına ait şuan aktif iş ilanı bulunmamaktadır.

 • Asude Tekstil Eşarp San ve Tic Ltd Şti iş ilanları sayfası ile, aktif ve güncel iş ilanlarına ulaşabilirsin. Asude Tekstil Eşarp San ve Tic Ltd Şti iş başvurusu için cvbenim.com'daki ilanları takip edebilirsin. Asude Tekstil Eşarp San ve Tic Ltd Şti iş ilanlarına başvuru sırasında yaşadığın bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsin.

   Eğer üye değilsen hemen üye ol, uygun iş ilanı yayınlandığında ilk sana haber verelim.

   En yeni ilanlarımız belki sana uygun olabilir...

  Firmanın İletişim Bilgileri

 • İletişim bilgilerini görmek için üyelik oluştur.
 • Üyelik Oluştur
 • Daha önce üyelik oluşturduysan giriş yap.
 • Giriş Yap
 • Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, Çerez Politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır. Kapat