6.173 ziyaretçi 1 takipçi

Arz Jeolojik Hizmetler Mühendislik San Tic Ltd Şti

Mühendislik Hizmetleri

Nilüfer, Bursa

Arz Jeolojik Hizmetler Mühendislik San Tic Ltd Şti

Arz Jeolojik Hizmetler Mühendislik San Tic Ltd Şti Hakkında

Arz Mühendislik Jeolojik Hizmetler Şirketi, 2006 yılında Jeoloji Mühendisi Mehmet Akif KILIÇ tarafından kurulmuş olup başlıca Zemin etüdü ve sondajı, Zemin iyileştirme projeleri, Su etüdü ve sondajı, Maden Sondajları, Deniz Sondajları, Jeofizik hizmetler alanlarında Marmara Bölgesinde faaliyet göstermektedir.
Şirketimiz bugüne kadar çok sayıda mesken, endüstriyel yapı, iş merkezi, arıtma tesisi, katı atık depolama sahası, toplu konut, rıhtım, liman gibi inşaat projelerinde zemin etütleri projelerini üstlenmiştir. Ayrıca siteler, sanayi kuruluşları ve tarım bölgelerinin kullanma-sulama ihtiyaclarında kullanılmak üzere çok sayıda su sondajı uygulamasını gerçekleştirmiştir.

Güven, kalite ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan firmamız sahip olduğu tecrübe ve referanslarıyla sektöründeki profesyonellere, profesyonel hizmet vaat etmektedir.

Arz Jeolojik Hizmetler Mühendislik San Tic Ltd Şti İş İlanları

Arz Jeolojik Hizmetler Mühendislik San Tic Ltd Şti firmasına ait şuan aktif iş ilanı bulunmamaktadır.

 • Arz Jeolojik Hizmetler Mühendislik San Tic Ltd Şti iş ilanları sayfası ile, aktif ve güncel iş ilanlarına ulaşabilirsin. Arz Jeolojik Hizmetler Mühendislik San Tic Ltd Şti iş başvurusu için cvbenim.com'daki ilanları takip edebilirsin. Arz Jeolojik Hizmetler Mühendislik San Tic Ltd Şti iş ilanlarına başvuru sırasında yaşadığın bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsin.

   Eğer üye değilsen hemen üye ol, uygun iş ilanı yayınlandığında ilk sana haber verelim.

   En yeni ilanlarımız belki sana uygun olabilir...

  Firmanın İletişim Bilgileri

 • İletişim bilgilerini görmek için üyelik oluştur.
 • Üyelik Oluştur
 • Daha önce üyelik oluşturduysan giriş yap.
 • Giriş Yap
 • Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, Çerez Politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır. Kapat