5.368 ziyaretçi 1 takipçi

Ars Alacak ve Risk Yönetimi Danışmanlık Ltd. Şti.

Bankacılık / Finans

Şişli, İstanbul Avrupa

Ars Alacak ve Risk Yönetimi Danışmanlık Ltd. Şti. Hakkında

Uluslararası Alacak ve Risk Yönetim konusunda hizmet veren Ars Danışmanlık 2011 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden beri başarı grafiğini hızla yükselten firmamız Deneyimli, bilgili ve eğitimli personeli ile tahsili geciken veya tahsil edilememiş yurtdışı alacakları konusunda Türk firmalarına profesyonel destek vermektedir. Dünya’nın 155 ülkesinde hizmet veren Ars Danışmanlık Uluslararası alacak yönetimi konusunda Türkiye’nin öncü ve tek kuruluşudur.

Avrupa Tahsilatlar Ofisi Federasyonu’ nun (FENCA) Türkiye’deki tek ‘tahsilat ofisi’ üyesi olan ARS Danışmanlık, dış ticaretle uğraşan Türk firmalarını yurtdışında temsil etmekte ve uluslararası alacakların yasal takip öncesinde tahsil edilmesi konusunda hizmet vermektedir. ARS Danışmanlık ayrıca 85 ülkede temsilcilikleri bulunan ve Avusturalya merkezli GCS Grubunun Kasım 2011’den beri Türkiye temsilcisidir ( [email protected] ). Uluslararası saygın dernek ve birliklere olan üyeliği sayesinde 4000’in üzerinde personeli barındıran yerel çözüm ortaklarıyla beraber ciddi bir uluslararası güce ve itibara sahiptir.

Ars Alacak ve Risk Yönetimi Danışmanlık Ltd. Şti. İş İlanları

Ars Alacak ve Risk Yönetimi Danışmanlık Ltd. Şti. firmasına ait şuan aktif iş ilanı bulunmamaktadır.

 • Ars Alacak ve Risk Yönetimi Danışmanlık Ltd. Şti. iş ilanları sayfası ile, aktif ve güncel iş ilanlarına ulaşabilirsin. Ars Alacak ve Risk Yönetimi Danışmanlık Ltd. Şti. iş başvurusu için cvbenim.com'daki ilanları takip edebilirsin. Ars Alacak ve Risk Yönetimi Danışmanlık Ltd. Şti. iş ilanlarına başvuru sırasında yaşadığın bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsin.

   Eğer üye değilsen hemen üye ol, uygun iş ilanı yayınlandığında ilk sana haber verelim.

   En yeni ilanlarımız belki sana uygun olabilir...

  Firmanın İletişim Bilgileri

 • İletişim bilgilerini görmek için üyelik oluştur.
 • Üyelik Oluştur
 • Daha önce üyelik oluşturduysan giriş yap.
 • Giriş Yap
 • Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, Çerez Politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır. Kapat