11.815 ziyaretçi 0 takipçi

Amaç-Net Bilgisayar İletişim Hizmetleri San ve Tic Ltd Şti

Kozmetik

Esenler, İstanbul Avrupa

Amaç-Net Bilgisayar İletişim Hizmetleri San ve Tic Ltd Şti Hakkında

Amaç-Net 2003 yılından itibaren Ozon ürünleri ve Dermo- kozmetik ürünleri üretim ve satışı alanında faaliyet göstermektedir. Pazarlama ve Dağıtım ağımızı oluşturarak ürünlerimizin tüketicilerimize sunmak adına, Ecza depoları, Eczaneler,Estetik ve Plastik Cerrahi Merkezleri, Güzellik Salonlarıyla birlikte iş birliği içinde tüketicimizin sektör ihtiyacılarını karşılamaktayız. Firmamız; Ozon pireparatlarını sağlık sektörüne kazandırma alanında öncülük yapmaktadır.Danışman eczacılarımız ve Eczacılık fakültelerimizin destekleriyle arge çalışmaları yürütmekte olup, kendini bütün cağdaş yeniliklere ayak uydurmaktadır. Yapmış olduğumuz çalışmalarında yurtdışı sağlık ve kozmetik sektöründe beğeni ve değer görerek, KKTC, Sudi Arabistan,Irak, İrlanda ve Türki Cumhuriyetlere ihracat yaparak ülke ekonomisine kat değer sağlamaktadır.Yurtiçi,yurt dışı sektörel fuar ve kongre organizasyonlarında yer alarak, ürünlerimizi daha geniş kitlelere ulaştırmak amacındadır.

Amaç-Net Bilgisayar İletişim Hizmetleri San ve Tic Ltd Şti İş İlanları

 • İlan Detayı Hızlı Başvur
  İncelendi 15 Ağustos
 • Amaç-Net Bilgisayar İletişim Hizmetleri San ve Tic Ltd Şti iş ilanları sayfası ile, aktif ve güncel iş ilanlarına ulaşabilirsin. Amaç-Net Bilgisayar İletişim Hizmetleri San ve Tic Ltd Şti iş başvurusu için cvbenim.com'daki ilanları takip edebilirsin. Amaç-Net Bilgisayar İletişim Hizmetleri San ve Tic Ltd Şti iş ilanlarına başvuru sırasında yaşadığın bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsin.

  Firmanın İletişim Bilgileri

 • İletişim bilgilerini görmek için üyelik oluştur.
 • Üyelik Oluştur
 • Daha önce üyelik oluşturduysan giriş yap.
 • Giriş Yap
 • Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, Çerez Politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır. Kapat