21.581 ziyaretçi 2 takipçi

Aktaç Gıda ve Et Ürünleri

Gıda Hizmetleri

Kağıthane, İstanbul Avrupa

Aktaç Gıda ve Et Ürünleri Hakkında

Şirketimiz uzun seneler edinilen tecrübelerin ardından 1997 yılında Yahya Çağınlı'nın girişimleriyle o zamanların et sektörünün kalbinin attığı Sütlüce'de kurulmuştur.
İlk kurulduğu yıllarda karkas(kemikli et ) satışında faaliyet gösterirken firmamız 2006 yılında Halil İbrahim Çağınlı'nın şirkete katılmasıyla birlikte yeni bir soluk alıp piyasanın isteklerine ayak uydurarak restoranların talep ettiği ürünleri tedarik etmeye başlamıştır
Günümüzde 4.Levent'deki modern tesislerinde üretime devam eden firmamız tamamen horeca ( hotel-restoran-cafe) grubuna hizmet vermektedir.


Aktaç Gıda ve Et Ürünleri İş İlanları

Aktaç Gıda ve Et Ürünleri firmasına ait şuan aktif iş ilanı bulunmamaktadır.

 • Aktaç Gıda ve Et Ürünleri iş ilanları sayfası ile, aktif ve güncel iş ilanlarına ulaşabilirsin. Aktaç Gıda ve Et Ürünleri iş başvurusu için cvbenim.com'daki ilanları takip edebilirsin. Aktaç Gıda ve Et Ürünleri iş ilanlarına başvuru sırasında yaşadığın bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsin.

   Eğer üye değilsen hemen üye ol, uygun iş ilanı yayınlandığında ilk sana haber verelim.

   En yeni ilanlarımız belki sana uygun olabilir...

  Firmanın İletişim Bilgileri

 • İletişim bilgilerini görmek için üyelik oluştur.
 • Üyelik Oluştur
 • Daha önce üyelik oluşturduysan giriş yap.
 • Giriş Yap
 • Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, Çerez Politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır. Kapat