11.515 ziyaretçi 2 takipçi

Adasystems Reklam Danışmanlık Organizasyon Ltd Şti

Kongre - Organizasyon

Beykoz, İstanbul Anadolu

Adasystems Reklam Danışmanlık Organizasyon Ltd Şti

Adasystems Reklam Danışmanlık Organizasyon Ltd Şti Hakkında

Doğrudan Pazarlama, Promosyon, Pazarlama, MİCE, Merchandising, Event, Outdoor ve Sosyal Medya gibi alanlarda müşterilerimize profesyonel hizmetler sunuyoruz.

İstanbul Merkezli Şirketimiz Türkiye genelinde tanınmış Markalara hizmet verip, geniş kadrosu ile müşterilerine her beklentilerini karşılamaktadır. Ada Etkinlik Ajansı sizin için Sokakta, AVM’lerde, Çarşılarda, Pazar ve Plajlarda Yaz – Kış çalışıyor. Adeta Tüketici ile Üretici arasında köprü kuran ve doğru iletişimi sağlayan şirketimiz profesyonel çözümünüz olmakta. Ada Etkinlik Ajansı farkı işinin özünde.

Adasystems Reklam Danışmanlık Organizasyon Ltd Şti İş İlanları

Adasystems Reklam Danışmanlık Organizasyon Ltd Şti firmasına ait şuan aktif iş ilanı bulunmamaktadır.

 • Adasystems Reklam Danışmanlık Organizasyon Ltd Şti iş ilanları sayfası ile, aktif ve güncel iş ilanlarına ulaşabilirsin. Adasystems Reklam Danışmanlık Organizasyon Ltd Şti iş başvurusu için cvbenim.com'daki ilanları takip edebilirsin. Adasystems Reklam Danışmanlık Organizasyon Ltd Şti iş ilanlarına başvuru sırasında yaşadığın bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsin.

   Eğer üye değilsen hemen üye ol, uygun iş ilanı yayınlandığında ilk sana haber verelim.

   En yeni ilanlarımız belki sana uygun olabilir...

  Firmanın İletişim Bilgileri

 • İletişim bilgilerini görmek için üyelik oluştur.
 • Üyelik Oluştur
 • Daha önce üyelik oluşturduysan giriş yap.
 • Giriş Yap
 • Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, Çerez Politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır. Kapat