İstanbul Anadolu Öğrenci İş İlanları

Şehir
İstanbul Anadolu
Pozisyon
Öğrenci Öğretmen Yeni Mezun Matematikçi Matematik Mühendisi Matematik Öğretmeni Matematik Öğretim Üyesi Matematik-Bilgisayar Uzmanı İlköğretim Matematik Öğretmeni Matematik Öğretmeni-Ortaöğretim
Aramayı Kaydet
İlan Tarihi
Geri Filtrele

İstanbul Anadolu Yakası Açık İş Fırsatları

Ülkemizin en önemli şehri olan ve bu önemini her geçen gün arttıran İstanbul iki yakaya ayrılmış, toplam ilçe sayısı ise otuz dokuz dur. 25 ilçesi Avrupa yakasında, 14 ilçesi ise Anadolu ( Asya ) yakasında bulunmaktadır. Her iki yakasında da potansiyel iş imkanı bulunmakla birlikte İstanbul Anadolu Yakası İş İlanları ile ilgili Anadolu yakasının organize sanayi olarak daha gelişmiş olması ve ulaşım imkanlarının gerek liman, gerek tren yolu, gerek hava ve kara yolu ile trafiği aksatmayacak şekilde olması bakımından iş arıyorum diyenlerin cazibe merkezi haline gelmiştir.

İstanbul Anadolu Yakası’nda işkur onaylı iş arıyor ve nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız öncelikle interneti aktif olarak kullanıyor olmalı ve internetten iş ilanları ararken de güvenilir, güncel kaynaklara dayanan ve bilgili, donanımlı çalışanları ile hizmet veren cvbenim i tercih etmeniz son derece önemlidir.

İş aramak meşakkatli bir süreçtir. Bu süreçte bir sürü senaryo ile karşılaşılabileceği gibi çok kolay olarak da iş bulma imkânı mevcuttur. Genellikle işverenler işe alacakları adaylarda mesleki yeterlilik aramaktadırlar. Ama unutulmaması gereken bir diğer husus ise tecrübe dir. Her ne kadar diploma ve kariyer ön planda olsa da bu bağlamda eğer ki bilgi ve beceri yoksa pek anlamı olmayacaktır. Okul hayatında edindiğiniz bilgiler ile iş hayatınızda kazandığınız tecrübeleri harmanlayarak meydana getireceğiniz bilgi ve beceri yumağını iş arıyorum dediğinizde işverenlere başarılı bir şekilde sunabilmek için çok iyi donatılmış profesyonel bir cv ye ihtiyacınız vardır.

İstanbul Anadolu iş fırsatları bakımından dev şirketlerin, birçok taşeron kurumun genel merkezlerini barındıran devasa bir metropoldür. Fabrikalar, Alışveriş merkezleri, kurumlar, eğlence mekanları, turistik yerler başta olmak üzere İstanbul Anadolu 'da iş arıyorum diyen iş arayanlar için çeşitli iş imkanları sağlamaktadır. Aynı zaman da İstanbul Anadolu ve çevresindeki büyük limanlar ve yeni yapılan 3. Havalimanı ve çeşitli inşaatlarda büyük bir iş imkanı sunuyor. Anadolu yakasındaki en çok iş ve eleman ihtiyacı olan pozisyon ve sektörlere baktığımızda sıralama Bilgisayar ile ilgili işler, danışmanlık işleri, eğitim kurumlarındaki çeşitler işler, gıda iş ilanları, güvenlik alanındaki işler , sağlık ile ilgili iş ilanları, turizm sektörüne ait iş fırsatları dikkat çekmektedir. Bunun yanı sıra en fazla eleman ihtiyacı olan iş pozisyonları aşçı, öğretmen ve genel personel olarak göze çarpmaktadır.

Yüksek kent kitlesi, kalabalık sokakları bu şehirde can olduğunun en büyük göstergesidir. Birçok önemli şirketin işe alım sınavları, mülakatları hizmet içi eğitimleri, yabancı dil eğitimleri de İstanbul Anadolu’da yapılmaktadır.

Akşam gazetesinde yer alan İstanbul Anadolu Sanayi Odasının yayımladığı verilerde bu bölgede faaliyet ve İstanbul Anadolu’da eleman arayan büyük şirketler şunlardır: Turkcell, Arçelik, Koç Holding, Sabancı Holding, Vestel, Garanti Bankası, Ülker, Coca Cola/Unilever, Eczacıbaşı Topluluğu, Procter & Gamble, Zorlu Holding, Doğuş Holding, Microsoft, İş Bankası, Akbank ve Ford, Beko, Boyner Holding, Efes Pilsen, Mavi Jeans, Pfizer.

Tabi ki bunlar en beğenilenleri, bunlardan başka 1000 lerce şirket ve ofis sizler için bir iş kapısı oluşturmaktadır. Bu şirketlere girerek kariyer basamaklarını hızlı adımlarla çıkmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca İstanbul Anadolu İşkur İletişim ve telefon bilgileri ile onaylı işlere de göz atabilirsiniz.

Bu kadar imkanı avantaja dönüştürmek kişinin kendi elinizde olan bir durumdur. Fırsatları Cv Benim ile değerlendirerek kariyerinizi daha iyi konumlara getirebilirisiniz.

Daha Fazla