1.722 ziyaretçi 3 takipçi

Gümüştaş Lojistik Taş. İnş. Gıda Tarım Petrol Ürün. San. ve Tic. Ltd. Şti.

Lojistik

Akdeniz, Mersin

Gümüştaş Lojistik Taş. İnş. Gıda Tarım Petrol Ürün. San. ve Tic. Ltd. Şti. Hakkında

Gümüştaş Taşımacılık SAN. TİC. LTD. ŞTİ, 1998 yılında Mehmet GÜMÜŞTAŞ tarafından kuruldu. İlk etapta tek bir tır ile iş hayatına atılan firmamız günümüzde 15 adet uzun dorse TIR, 6 adet kısa dorse TIR, 2 adet KAMYON ve 47 adet kiralık araç ile müşterine hizmet vermeye devam ediyor. Kurumumuz, tüm yüklerini İNFO SİGORTA ve CHARTIS SİGORTA ile sigortalamaktadır. Kurulduğu günden itibaren müşteri portföyünü sürekli genişleten, sürekli büyüyen ama prensiplerinden hiç ayrılmayan bir firma olduk.

Değerlerimiz
Kurulduğumuz günden beri kalite ve güven için çabaladık. Başarılıda olduk. Hedefimiz ise, bu güveni taşıyabildiğimiz yere kadar taşımak. Güven, bizim için çok şey ifade ediyor.

Gümüştaş Lojistik Taş. İnş. Gıda Tarım Petrol Ürün. San. ve Tic. Ltd. Şti. İş İlanları

Gümüştaş Lojistik Taş. İnş. Gıda Tarım Petrol Ürün. San. ve Tic. Ltd. Şti. firmasına ait şuan aktif iş ilanı bulunmamaktadır.

 • Gümüştaş Lojistik Taş. İnş. Gıda Tarım Petrol Ürün. San. ve Tic. Ltd. Şti. iş ilanları sayfası ile, aktif ve güncel iş ilanlarına ulaşabilirsin. Gümüştaş Lojistik Taş. İnş. Gıda Tarım Petrol Ürün. San. ve Tic. Ltd. Şti. iş başvurusu için cvbenim.com'daki ilanları takip edebilirsin. Gümüştaş Lojistik Taş. İnş. Gıda Tarım Petrol Ürün. San. ve Tic. Ltd. Şti. iş ilanlarına başvuru sırasında yaşadığın bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsin.

   Eğer üye değilsen hemen üye ol, uygun iş ilanı yayınlandığında ilk sana haber verelim.

   En yeni ilanlarımız belki sana uygun olabilir...

  Firmanın İletişim Bilgileri

 • İletişim bilgilerini görmek için üyelik oluştur.
 • Üyelik Oluştur
 • Daha önce üyelik oluşturduysan giriş yap.
 • Giriş Yap